Spektakl "Sekret Panny Kazimiery"
Kazimiera desperacko sięga po potężny arsenał środków, by uwolnić swe marzenia - pragnie zaistnieć i ulokować się w cieniu twórców zabawnych scenek oraz piosenek kabaretowych.
Gdzie?
Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
6 kwietnia 2018 od 19:00 do 20:30
Za ile?
30 zł
Organizator
Kawiarnia Kmicic

Spektakl "Sekret Panny Kazimiery" - ciekawa propozycja teatralna, którą obejrzeć będzie można w Kawiarni Kmicic. To komediowa opowieść, którą przeplatają barwne piosenki. Fabuła osnuta jest wokół losów pewnej zabawnej oraz ambitnej sekretarki. Ta prowincjonalna panna wyposażona w niezwykły temperament i talent naśladowczy wspomina na deskach teatralnych swą młodość. Owa tytułowa Kazimiera aktualnie jest strażniczką osnutego tajemnicą Muzeum. Kiedyś była zagorzałą fanką międzywojennego kabaretu.

Artystka rozpoczyna "batalię życia", a powodem tej decyzji stała się omyłkowa, absurdalna interpretacja zdarzeń. Kazimiera desperacko sięga po potężny arsenał środków, by uwolnić swe marzenia - pragnie zaistnieć i ulokować się w cieniu twórców zabawnych scenek oraz piosenek kabaretowych. Szczególnie zainteresowana jest lokalizacją w pobliżu serca pewnego poety, złotowłosego artysty. Kobieta toczy batalię pod sztandarem przysłowia: "co nas nie zabije, to nas wzmocni". Kazimiera uparcie dąży do celu. Pełna determinacji przekracza wszelkie granice, pokonuje mnóstwo przeszkód.

Wszystko po to, by odnaleźć swe miejsce pośród gwiazd dwudziestolecia międzywojennego. W rolę Kazimiery wcieliła się mistrzowsko Beata Malczewska. Artystka związana jest ze słynnym krakowskim teatrem. Występuje na deskach Narodowego Starego Teatru. Malczewska bezpardonowo zderza współczesną stylistykę z konwencją retro. Artystka zaskakuje, wzrusza i śmieszy. Spektakl "Sekret Panny Kazimiery" trwa dziewięćdziesiąt minut i grany jest bez przerwy. Pomimo długiego czasu trwania, nawet na moment nie zmniejsza tempa. Przedstawienie "Sekret Panny Kazimiery" pochwalić się może niesłabnącym uznaniem publiczności. Najczęściej obejrzeć go można na deskach Teatru Loch Camelot w Krakowie. Z powodzeniem grany jest również na gościnnych scenach w Polsce oraz poza granicami.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Tym razem "Sekret Panny Kazimiery" zawitał do Zakopanego. Serdecznie zapraszamy 6 kwietnia do Kawiarni Kmicic, przy ulicy Stanisława Staszica 11a, na godzinę 19:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl