Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Spektakl "Pomoc domowa"
Doskonała farsa samego mistrza - Marca Camolettiego szturmem podbija serca widowni wartką akcją, inteligentnym humorem i błyskotliwymi dialogami.
Gdzie?
Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski II
Karkonoska 14, 58-514 Karpacz
Kiedy?
14 grudnia 2019 od 20:00
Organizator
Hotel Gołębiewski w Karpaczu

Twórcy „Mayday 2" oraz „Szalonych Nożyczek" bardzo serdecznie zapraszają Państwa na przedstawienie, pod tytułem: "Pomoc domowa" - świetną sztukę, która zawładnęła wieloma scenami na całym świecie.

Doskonała farsa samego mistrza - Marca Camolettiego szturmem podbija serca widowni wartką akcją, inteligentnym humorem i błyskotliwymi dialogami. Wspaniała interpretacja oraz przekład Bartosza Wierzbięty, który znany jest z przekładów, jak między innymi: „Shrek", „Rybki z ferajny", „Asterix I Obelix" i „Madagascar", co gwarantuje doskonałą wręcz zabawę.

Za losami żony, męża, kochanka i kochanki podąża się z zapartym tchem szczególnie, kiedy łączy ich błyskotliwa, jedyna, urzekająca, spostrzegawcza oraz pełna uroku Nadia - pomoc domowa. To właśnie pod jej czujnym okiem rozgrywają się gorące sytuacje, a także te szybkie i zawiłe. Staje się ona strażniczką labiryntu miłosnego i to właśnie ona pociągając sznurkami, jako jedyna ze wszystkich zna odpowiedzi na wszelakie nurtujące pytania. Czy można dochować tajemnicy oraz odnaleźć wyjście z miłosnej spirali? Na te pytania poznacie Państwo odpowiedzi i odnajdziecie poczucie wspaniale spędzonego czasu, bo spektakl tworzą doskonale wykreowane postaci i będzie to iście gwiazdorska obsada. Zapraszamy zatem serdecznie.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Obsada: Nadia - Piotr Pręgowski/Dominika Gwit; Norbert - Krzysztof Ibisz/Michał Mikołajczak; Olga - Joanna Kupińska; Marek - Michał Piróg/Sebastian Stankiewicz; Maja - Agata Załęcka.

Zapraszamy już 14-go grudnia 20-19 roku, do Karpacza, Scena Teatralna w Hotelu Gołębiewski II, znajdującego się przy ulicy Karkonoskiej 14. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00. Rezerwacji biletów można dokonywać pod numerem telefonu: 533509857.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl