Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Spektakl PIKANTNI

Spektakl PIKANTNI
 
Na karpackiej scenie zagości opowieść o dwóch znudzonych sobą małżeństwach. Poznacie historię Alexa i Doris oraz Christopha i Bea'y.
gdzie?Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski II
Karkonoska 14, 58-514 Karpacz
kiedy?14 sierpnia 2017 od 20:30 do 23:00
za ile?70 zł
organizatorHotel Gołębiewski w Karpaczu

Długi weekend sierpniowy w Karpaczu tylko z komedią, zarezerwowaną wyłącznie dla dorosłego widza! Najnowsza komedia "PIKANTNI" na Scenie Teatralnej Hotelu Gołębiewski II przy ulicy Karkonoskiej 14 już 14 sierpnia o godzinie 20:30. Na scenie plejada gwiazd. Wśród nich pojawi się: Barbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha, Michał Ziembicki, Mikołaj Roznerski i Mikołaj Krawczyk. Serdecznie zapraszamy!

Na karpackiej scenie zagości opowieść o dwóch znudzonych sobą małżeństwach. Poznacie historię Alexa i Doris oraz Christopha i Bea'y. Małżonkowie poszukają wrażeń; wszystko po to, by zwiększyć dynamikę swoich związków. Pary spotkały się dzięki anonsowi w portalu randkowym i od tej chwili postanowiły zorganizować intymną, wspólną schadzkę. Sytuacja, jak to bywa w komedii, komplikuje się już w pierwszych godzinach wieczoru… Bohaterowie, choć towarzyszy im podekscytowanie arcypikantnym konceptem ubarwienia pożycia małżeńskiego, nie potrafią przewidzieć konsekwencji tego sprytnego planu.

Czy spragniony nowych eksperymentów Alex, w tej roli Michał Ziembicki, jego krytyczna żona Doris (B. Kurdej-Szatan), rozwiązła i nowoczesna Bea (A. Mucha), a także jej monogamiczny małżonek Christoph (Mikołaj Krawczyk/Mikołaj Roznerski), mają świadomość z czym wiążą się ich decyzje? Schadzka ta rozpocznie emocjonujące zmiany w życiu czworga małżonków.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl