Spektakl "Osadzeni" w Kołobrzegu
Fragment komedii "Osadzeni"...to historia opowiadająca o dwóch mężczyznach, którzy mają kryminalną przeszłość, osadzeni w jednej celi, poszukują szansy, by uczciwie żyć.
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
9 listopada 2019 od 18:00
Za ile?
75 zł
Organizator
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu

Spektakl "Osadzeni" Mirosława Tomaszewskiego- to komedia kryminalna w której wystąpi 3 aktorów.

Wystąpią:
- Monika Dubisz
- Jacek Borkowski
- Adam Mariański

Premiera spektaklu miała miejsce w warszawskim Teatrze Za Dalekim na początku roku 2019. Spektakl przyjęto bardzo entuzjastycznie, jako pełną humoru komedię.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Fragment komedii "Osadzeni"...to historia opowiadająca o dwóch mężczyznach, którzy mają kryminalną przeszłość, osadzeni w jednej celi, poszukują szansy, by uczciwie żyć. Sztuka "Osadzeni" dotyka również problemu alienacji z jakim zmaga się jednostka w zglobalizowanej mocno rzeczywistości a także zagrożeń, jakie z tego wynikają. Komediowy efekt tegoż przedstawienia dodaje fakt, iż jeden z mężczyzn w przeszłości był kobietą, jednakże zmieniła ona płeć. Taki zabieg, to jedynie pretekst, by widz zrozumiał, że każdy w jakimś sensie jest i osadzony i zniewolony w poglądach, w kanonach zachowań, jakie wyznacza nam życie.

Zapraszamy serdecznie już 9 listopada 2019 roku do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu o godzinie 18.00. Cena biletu: 75 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl