Spektakl „Osadzeni"
Jacek Borkowski to jeden z najbardziej znanych i popularnych polskich aktorów, znamy go między innymi z seriali takich jak "Na dobre i na złe", "Klan" czy "Na wspólnej".
Gdzie?
Sala Teatralna MDK
Matejki J 11, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
28 listopada 2019 od 19:00
Za ile?
50 zł
Organizator
Miejski Dom Kultury w Świnoujściu

Jacek Borkowski to jeden z najbardziej znanych i popularnych polskich aktorów, znamy go między innymi z seriali takich jak "Na dobre i na złe", "Klan" czy "Na wspólnej". Świetnie radzi sobie zarówno z obecnością blisko sztuki, jak i z dryfowaniem w show-biznesie. Jest także utalentowany wokalnie, co potwierdził biorąc udział w programie telewizyjnym o nazwie "Jak oni śpiewają".

Adam Marjański to nikt inny, jak pamiętny Jan Bohatyrowicz z "Nad Niemnem". Występował także w "Sztuce kochania", grał w serialu pod tytułem "Barwy szczęścia" oraz "Wojenne dziewczyny". Jest aktorem Teatru Łódzkiego. Sensacje, to coś czego bardzo unika, publicznie pokazuje się zwykle tylko wtedy, kiedy występuje na deskach teatru. Dla wielu Pań spotkanie z Marjańskim może być nie lada gratką, bowiem zapewne znajdzie się grono, które do dziś pamięta romantyzm z Nad Niemnem czy sensację, jaką wywołała nowa, komediowa rola w Osadzonych.

Dubisz Monika jest nowym odkryciem zarówno producentów seriali, jak i spektakli teatralnych. To aktorka, która doskonale łączy talent, urodę i wdzięk. W sztuce pod tytułem "Osadzeni" dodaje ona pikanterii i powoduje, że na widowni nie tylko kobiety biją brawo.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

Spektakl pod tytułem "Osadzeni" miał swoją premierę w warszawskim Teatrze Za Dalekim na początku roku 2019 i został przyjęty bardzo entuzjastycznie, jako komedia naładowana humorem.

Fragment "Osadzonych".
"Osadzeni", to opowieść o dwóch mężczyznach, którzy ze względu na kryminalną przeszłość zostają osadzeni we wspólnej celi, gdzie próbują znaleźć sposób na uczciwe życie. Ta sztuka dotyka także problemów alienacji z jakimi zmaga się jednostka w rzeczywistości mocno zglobalizowanej, a także z zagrożeń jakie z niej wynikają. Komediowego efektu przedstawieniu dodaje fakt, iż jeden z mężczyzn był kiedyś kobietą, jednakże zmienił płeć. Jest to zabieg, który służy jako pretekst, by widz mógł zrozumieć, że sam w jakimś stopniu jest osadzony i zniewolony w swoich zachowaniach czy poglądach, które wyznaczyło mu życie.

Zapraszamy serdecznie już 28 listopada 2019 roku do Sali Teatralnej MDK w Świnoujściu o godzinie 19.00. Cena biletu 50 złotych. Organizatorem wydarzenia jest: Miejski Dom Kultury w Świnoujściu.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl