Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Spektakl Musicalowy „Kraina lodu”

Spektakl Musicalowy „Kraina lodu”
 
Przyjaciele ratując Królestwo muszą zmierzyć się z niesprzyjającą pogodą, spotkać z tajemniczymi trollami oraz z niebotycznymi górami.
gdzie?Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?25 kwietnia 2017 od 19:00
za ile?15 zł
organizatorRegionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu

Kołobrzeskie Centrum Kultury, a także Wokalny Zespół, o nazwie "Majol" zaprasza Państwa serdecznie na wersję musicalową wielkiego przeboju z ekranów kin. Mowa o "Krainie Lodu" Walta Disneya, którą pokochały nie tylko dzieci, ale i dorośli na całym świecie. Przedstawienie odbędzie się już 25 kwietnia 2017 roku, w kołobrzeskim Centrum Kultury. Cieszy się ono ogromnym zainteresowaniem publiki. Losy dwóch sióstr: Anny, która wyruszy na wyprawę, po to aby odnaleźć Elsę.

Jej moc niestety uwięziła Arendelle w okowach niekończącej się zimy. I tak jak na srebrnym ekranie towarzyszem Anny jest Kristoff oraz jego wierny kompan Sven-renifer. Przyjaciele ratując Królestwo muszą zmierzyć się z niesprzyjającą pogodą, spotkać z tajemniczymi trollami oraz z niebotycznymi górami. Spotkają również zabawnego bałwanka, o imieniu Olaf.

To historia opowiedziana poprzez muzykę i przez wspaniałe piosenki, udział w spektaklu wezmą młodzi wykonawcy "Majola" z Kołobrzegu. Reżyserką przedstawienia jest Jolanta Wójcik-Oszmaniec. 26 marca 2017 roku wystawiono go w Warszawie. Spotkał się tam ze świetnym przyjęciem. Tym bardziej gorąco zapraszamy do uczestnictwa w tym niezwykłym wydarzeniu.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl