Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Spektakl Musicalowy „Kraina lodu”

Spektakl Musicalowy „Kraina lodu”
 
Wielka wyprawa, wyśpiewana w cudowny sposób, przedstawi także losy towarzysza Anny - Kristoffa i jego wiernego kompana - renifera Svena.
gdzie?Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?18 lutego 2017 od 16:00
za ile?15 zł
organizatorRegionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu

Zapraszamy Państwa serdecznie do Regionalnego Centrum Kultury, znajdującego się w Kołobrzegu, już 18 lutego. Drugim organizatorem jest Zespół Wokalny o nazwie "Majol". Przedstawimy Wam wspaniałą, wersję musicalową "Krainy Lodu". Wielki hit Walta Disneya, na całym świecie ma rzesze fanów. Są to przede wszystkim dzieci, ale ich rodzice także pokochali Elzę, Annę, cudowne piosenki z bajki, czy przyjaciół z filmu, np. Bałwanka Olafa. Królestwo pokryte wiecznym śniegiem, ścięte lodem przez moc Elzy. Historia, którą Wy także polubicie opowiadana jest muzyką, jak przystało na musical. Udział w przedsięwzięciu biorą młodzi wykonawcy z Zespołu Wokalnego o nazwie "Majol", którzy działają przy Klubie Wojskowym, w mieście Kołobrzeg. Reżyserowała musical Jolanta Wójcik - Oszmaniec.

Wielka wyprawa, wyśpiewana w cudowny sposób, przedstawi także losy towarzysza Anny - Kristoffa i jego wiernego kompana - renifera Svena. Spotkają się z monumentalnymi górami, z trollami, a także z pogodą pozostawiającą wiele do życzenia.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl