Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Spektakl „Miska specjalna”

Spektakl „Miska specjalna”
 
Spektakl opowiada o skomplikowanych, intensywnych i nie zawsze jasnych relacjach jakie łączą człowieka i smartfon.
gdzie?Teatr na Plaży w Sopocie
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
kiedy?6 grudnia 2017 od 17:00
za ile?30 zł
organizatorSopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis

Teatr na Plaży w Sopocie stanie się areną ciekawego wydarzenia artystycznego. Na scenie przy alei Franciszka Mamuszki 2, 6 grudnia o godzinie 17:00 nastąpi premiera przygotowana przez Sopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis. Spektakl nosi tytuł „Miska specjalna”. Autorem jest Tomasz Trojanowski.

Spektakl opowiada o skomplikowanych, intensywnych i nie zawsze jasnych relacjach jakie łączą człowieka i smartfon. To opowieść o przenikaniu doznań wirtualnych w przestrzeń realnego życia. To również opowieść o zagrożeniach, które się z tym wiążą, a także retrospektywna próba spojrzenia na zagadnienie "kiedyś - dziś".

W spektaklu zapowiedzieli specjalny, gościnny udział: Tomasz Lipiński z Brygadą Kryzys oraz Fisz Emade. Reżyserem spektaklu jest Jagoda Kościk. Za ruch sceniczny oraz choreografię odpowiada Maciej Florek Gleba. Dźwięk - Ariel Suchowiecki, a wizulaizacje - Anna Rudak. Kostiumy to dzieło Bombell Adamowskiej oraz Jagody Kościk.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

W obsadzie aktorskiej ujrzymy: Asię Wichert, Lilę Folgę, Hanię Bzdeń, Julię Bereźnicką, Karolinę Narojczyk, Milę Jankowską, Werę Sząszor, Ulę Wiercinską, Szymona Klimaszewskiego.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl