Spektakl "Kolacja pożegnalna"
Kolacja pożegnalna, to tytuł spektaklu, ale również huczna kolacja, przygotowana z myślą o osobie, której organizatorzy imprezy, mają zamiar pozbyć się ze swojego bliskiego otoczenia.
Gdzie?
Sala Teatralna MDK
Matejki J 11, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
8 listopada 2018 od 18:00
Za ile?
80 zł
Organizator
Miejski Dom Kultury w Świnoujściu

Kolacja pożegnalna, to tytuł spektaklu, ale również huczna kolacja, przygotowana z myślą o osobie, której organizatorzy imprezy, mają zamiar pozbyć się ze swojego bliskiego otoczenia. Towarzyszyć temu będzie wielki rozmach, co podkreśli fakt, iż zaproszona osoba była im bliska. Warto podkreślić, że owy zaproszony gość nie będzie miał pojęcia, jaki jest cel tegoż zaproszenia.

Pierre oraz Clotilde, są typowymi przedstawicielami francuskiej średniej klasy. Na pożegnalną kolację zaproszą Didiera, człowieka z którym w przyjaźni żyli wiele lat. W trakcie wieczoru zadbają o to, aby ich gość odczuł wyjątkowość spotkania. Będą wspominać dawne czasy, otworzą drogie i dobre wino, będą bardzo mili. Jednakże Didier w którego rolę wciela się fantastyczny aktor Janusz Chabior zorientuje się, jaki jest prawdziwy cel spotkania. Sytuacja nieco się skomplikuje, gospodarze poczują się podle. Pierre, którego zagra Piotr Gąsowski, dołoży wszelkich starań, aby jakoś uratować sytuację w jaką sami się wplątali. Jaki będzie finał kolacji? Czy Didier zdoła wybaczyć swoim przyjaciołom, ta okrutną intrygę? A może Pierre i Clotilde będą mieli wystarczająco dużo determinacji w sobie, by swój plan doprowadzić do końca? Tego dowiedzą się Państwo oglądając spektakl!

Z całą pewnością będzie to dla Państwa wieczór pełen wrażeń, francuska komedia zagrana i wyreżyserowana po mistrzowsku zapewni Państwu niezapomnianą zabawę.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

W głównych bohaterów wcielą się:
Małgorzata Foremniak- Clotilde
Janusz Chabior- Didier
Piotr Gąsowski- Pierre
Reżyserem spektaklu jest Tomasz Dutkiewicz.

Zapraszamy serdecznie już 8 listopada 2018 roku o godzinie 18.00 do Sali Teatralnej MDK w Świnoujściu.
Organizatorem wydarzenia jest Miejski Dom Kultury w Świnoujściu.
Cena biletu: 80 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl