Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Spektakl - Kobieta Pierwotna

Spektakl - Kobieta Pierwotna
 
Każdy kolejny nieudany związek ląduje gdzieś do szuflady, znajdującej się w odmętach podświadomości kobiecej, ale ona nie poddaje się.
gdzie?Teatr Ludowy w Krakowie
Osiedle 34, 31-948 Kraków
kiedy?6 października 2017 od 19:30
za ile?60 zł
organizatorMakroconcert

Z powodu specjalnej prośby widzów, na teatralne deski wkroczy po raz trzysetny jedyna w swym rodzaju, po prostu spektakularna "Kobieta Pierwotna". Główną bohaterką tego przedstawienia jest kobieta prawdziwa, i to nie podlega dyskusji. Przechodzi swoje słabsze dni, jednak stara się nie użalać nad sobą, ponieważ jest świadoma, że dzisiejsze czasy wymagają od płci pięknej, by być twardą. Każdy kolejny nieudany związek ląduje gdzieś do szuflady, znajdującej się w odmętach podświadomości kobiecej, ale ona nie poddaje się.

Wciąż próbuje związków z nowymi mężczyznami. Później budzi się z rana i powtarza jak mantrę: "Nigdy więcej". I tak to wygląda: nigdy dla przypadkowego seksu, nigdy dla angażowania się za szybko, nigdy dla alkoholu i nigdy dla rozczulania się. Nasza sztuka to świetna wręcz odskocznia od rutyny życia, którą mamy na co dzień. Spektakl przeznaczony, tak dla kobiet, jak również dla mężczyzn, bo skąd oni dowiedzą się o kobietach więcej, jak nie od nich samych?

Zapraszamy Państwa serdecznie na przedstawienie, pod tytułem: "Kobieta Pierwotna". Jesteśmy w stanie zagwarantować dużą dawkę dobrego humoru oraz lekcję, która zapadnie w pamięć na długie lata, dotyczącą damsko-męskich relacji. Spektakl odbędzie się 6-go października 2017 roku, w krakowskim Teatrze Ludowym, znajdującym się przy ulicy Osiedle 34, o godzinie 19:30. Wstęp na przedstawienie kosztuje 60 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl