Spektakl KŁAMSTWO
Tytułowe "kłamstwo" to przenikliwe i niesamowite oraz, o zgrozo, przezabawne studium, no właśnie....kłamstwa.
Gdzie?
Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski II
Karkonoska 14, 58-514 Karpacz
Kiedy?
29 września 2018 od 20:00 do 22:00
Za ile?
100 zł
Organizator
Hotel Gołębiewski w Karpaczu

"Kłamstwo" - najnowsza komedia, którą zobaczą Państwo na Scenie Teatralnej w Hotelu Gołębiewski, miasto Karpacz. Bo jeśli kłamać to jedynie w doborowym towarzystwie. Zobaczycie na scenie plejadę gwiazd: Joannę Liszowską, Mikołaja Roznerskiego, Piotra Szwedesa, Adriannę Kalską. Już 29-go września 2018 roku, o godzinie 20:00, w Karpaczu, przy ulicy Karkonoskiej 14 - wyłącznie na Teatralnej Scenie Hotelu Gołębiewski. Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 533509857, a także online. Spektakl jest przeznaczony tylko dla dorosłych widzów.

Tytułowe "kłamstwo" to przenikliwe i niesamowite oraz, o zgrozo, przezabawne studium, no właśnie....kłamstwa. Autor - Florian Zeller, dramaturg francuski już zdążył przyzwyczaić swych widzów do bolesnego telemarku i ostrej jazdy, przy czym porusza się niczym zwinna baletnica, czy też z precyzją chirurga w zakamarkach umysłu ludzkiego. Dwie małżeńskie pary przyjaciół oraz dwie pary kochanków, przy czym ludzi nadal czwórka, jak to możliwe? Mianowicie autor sporo wie o związkach męsko-damskich. Można by rzec: a kto nic o tym nie wie, no kto? On umiejętnie i prowokacyjnie przekłada to na słowa, a są to słowa tnące niczym brzytwa. Co zaś z tonącym? Właśnie. Udało się metaforycznie połączyć "Sceny z życia małżeńskiego" (Bergman) z kilkoma komediami znanego wszystkim Woodyego Allena.

Sztuka, rzecz jasna, nie jest tylko słowną ekwilibrystyką, jednak zawiera racjonalny i równocześnie filozoficzny podtekst. Natomiast Wojciech Malajkat - reżyser spektaklu powiedział niedawno, że długa była praca nad obsadą, ponieważ sztuka ta wymaga wyśmienitych oraz nieprzypadkowych aktorów, którzy umieją wydobywać niuanse zawierające się w tekście, z wielkim wdziękiem rozbawiać publikę, a także sprawić, iż paradoksalnie, kłamanie nauczy czegoś widzów. Należy zatem koniecznie tę sztukę zobaczyć, aby się czegoś nauczyć, a okazji z pewnością nie zabraknie.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl