Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Spektakl „Kandydat”
Świetna wręcz para aktorska oraz zręcznie poprowadzona akcja przedstawienia postarają się odpowiedzieć na powyższe pytania, jak również dostarczą publice niezapomnianych wrażeń
Gdzie?
Sala Teatralna MDK
Matejki J 11, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
9 lutego 2020 od 17:00
Za ile?
60 zł
Organizator
Agencja Artystyczna MONOLIT

„Kandydat” jest błyskotliwym komediodramatem, jaki dotyka jakże aktualnych problemów. Spektakl opowiada nam historię kandydata na prezydenta (Piotr Cyrwus) i jego trenerki (Grażyna Wolszczak). Już od początku poznacie Państwo kandydata jako niekoniecznie inteligentnego i niekompetentnego człowieka, jaki łatwo ulega manipulacją i presją ze strony swej partii. Jednak dalszy ciąg wydarzeń rzuca inne z goła światło na całą tę sytuację. Wypływają nowe, jakże tajemnicze fakty z życia naszego bohatera, jakie doprowadzają do....

Padają pytania czy wszystko pozostaje, takie jakim nam się wydaje być za pierwszym razem? I czy w polityce już nie liczy się ni dobro ni zło, jedynie sama skuteczność? Jakie bywają efekty bezwzględnych dążeń do władzy? I dlaczego w polityce jest tyle absurdów?

Świetna wręcz para aktorska oraz zręcznie poprowadzona akcja przedstawienia postarają się odpowiedzieć na powyższe pytania, jak również dostarczą publice niezapomnianych wrażeń i licznych tematów, by je dogłębnie przemyśleć, a wszystko to powoduje, iż można tę sztukę uznawać za ponadczasową i uniwersalną. Nie stara się ona krytykować konkretnych politycznych poglądów, czy też określonych osób. Idealna wręcz propozycja niemalże dla każdego z Was, a zwłaszcza dla tych, co pragną refleksji nad krajem, wartościami człowieka, czy nas życiem - po prostu.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 9-go lutego 2020 roku, do świnoujskiej Sali Teatralnej MDK, znajdującej się przy ulicy Matejki J. 11. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 60 złotych. Organizatorem wydarzenia jest natomiast Agencja Artystyczna MONOLIT.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl