Spektakl „Kandydat”
Świetna wręcz para aktorska oraz zręcznie poprowadzona akcja przedstawienia postarają się odpowiedzieć na powyższe pytania, jak również dostarczą publice niezapomnianych wrażeń
Gdzie?
Sala Teatralna MDK
Matejki J 11, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
9 lutego 2020 od 17:00
Za ile?
60 zł
Organizator
Agencja Artystyczna MONOLIT

„Kandydat” jest błyskotliwym komediodramatem, jaki dotyka jakże aktualnych problemów. Spektakl opowiada nam historię kandydata na prezydenta (Piotr Cyrwus) i jego trenerki (Grażyna Wolszczak). Już od początku poznacie Państwo kandydata jako niekoniecznie inteligentnego i niekompetentnego człowieka, jaki łatwo ulega manipulacją i presją ze strony swej partii. Jednak dalszy ciąg wydarzeń rzuca inne z goła światło na całą tę sytuację. Wypływają nowe, jakże tajemnicze fakty z życia naszego bohatera, jakie doprowadzają do....

Padają pytania czy wszystko pozostaje, takie jakim nam się wydaje być za pierwszym razem? I czy w polityce już nie liczy się ni dobro ni zło, jedynie sama skuteczność? Jakie bywają efekty bezwzględnych dążeń do władzy? I dlaczego w polityce jest tyle absurdów?

Świetna wręcz para aktorska oraz zręcznie poprowadzona akcja przedstawienia postarają się odpowiedzieć na powyższe pytania, jak również dostarczą publice niezapomnianych wrażeń i licznych tematów, by je dogłębnie przemyśleć, a wszystko to powoduje, iż można tę sztukę uznawać za ponadczasową i uniwersalną. Nie stara się ona krytykować konkretnych politycznych poglądów, czy też określonych osób. Idealna wręcz propozycja niemalże dla każdego z Was, a zwłaszcza dla tych, co pragną refleksji nad krajem, wartościami człowieka, czy nas życiem - po prostu.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 9-go lutego 2020 roku, do świnoujskiej Sali Teatralnej MDK, znajdującej się przy ulicy Matejki J. 11. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 60 złotych. Organizatorem wydarzenia jest natomiast Agencja Artystyczna MONOLIT.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl