Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces”
Kabaretowy spektakl „Chory na Sukces” to satyra na powszechną wokoło nas tandetę, a także bufonadę, które cechy dotyczą nie jedynie niektórych artystów, jak również innych, ważnych dla nas środowisk.
Gdzie?
Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
Kiedy?
10 listopada 2018
Za ile?
75 zł
Organizator
Polski Instytut Sztuki

Kabaretowy spektakl, pod tytułem: „Chory na Sukces” to zabawna próba, by ukazać postać celebryty, którego grają na zmianę Krzysztof Ibisz, wszystkim dobrze znany oraz Michał Wiśniewski z zespołu Ich Troje, również słynny na cały kraj. Nasi artyści pragną wyjść przeciwko plotkom, a także próbom ich ośmieszenia - jak niektórzy twierdzą - osobowości narcyzowatej, więc na scenie tworzą postać zarozumiałego, jak również przekonanego o swojej wielkości bufona, żeby dać dowód posiadanego dystansu do siebie oraz zdyskredytować to, co mawia się o nich - całkiem niesłusznie.

Pomocną dłoń w tej kwestii wyciągają do nich znani polscy artyści kabaretowi, jak: Mikołaj Cieślak z „Kabaretu Moralnego Niepokoju”, Piotr Pręgowski z uwielbianego przez wszystkich "Ranczo", Krzysztof Hanke, czyli słynny Bercik, a także lider kabaretu śląskiego "Rak" oraz Tadeusz Ross, znany jako „Zulu Gula”, którzy pożartują z idoli, na wszelakie możliwe sposoby podlizując się im, a równocześnie robiąc z nich celebrytów idiotów.

W czasie akcji usłyszą Państwo utwory, które wspaniale się wpiszą w otaczającą ich rzeczywistość oraz dotkną bliskich wszystkim ludziom spraw. Kabaretowy spektakl „Chory na Sukces” to satyra na powszechną wokoło nas tandetę, a także bufonadę, które cechy dotyczą nie jedynie niektórych artystów, jak również innych, ważnych dla nas środowisk.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

W bardzo skomplikowanych czasach, jakie właśnie nastały dobrze jest załapać się choć troszkę na uśmiech, czy chwilową beztroskę. Zatem zapraszamy do nas serdecznie i wszystkim przybyłym życzymy wyśmienitej zabawy.

Wydarzenie odbędzie się już 10-go listopada 2018 roku, w Sali Koncertowej Radia Wrocław imienia Jana Kaczmarka - TV Wrocław, znajdującej się przy Alei Karkonoskiej 8. Organizatorem jest Polski Instytut Sztuki. Bilety wstępu kosztują 75 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl