Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Spektakl "Dwoje na huśtawce"
Bohaterowie sztuki, to 30-letnia kobieta i 30-letni mężczyzna, wywodzący się z różnych środowisk, pochodzący z innych miast, mający za sobą nieudane małżeństwo i kilka romansów.
Gdzie?
Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski II
Karkonoska 14, 58-514 Karpacz
Kiedy?
9 listopada 2018 od 17:00
Organizator
Hotel Gołębiewski w Karpaczu

Hotel Gołębiewski w Karpaczu zaprasza na Scenę Teatralną, gdzie będzie miała miejsce premiera spektaklu komediowego pod tytułem "Dwoje na huśtawce". Wystąpią takie gwiazdy jak Anna Dereszowska czy Mikołaj Roznerski. Na Scenie Teatralnej Hotelu Gołębiewski, odbędą się dwa spektakle już 9 listopada o godzinie 17.00 i kolejny już o 20.30. Możliwa rezerwacja biletów.

Każdy, nawet ten, który nie czytał sztuki, nie widział spektaklu, gdzie występują Kępińska czy Cybulski bądź Janda i Machalica, nie widział amerykańskiej produkcji filmowej czy polskiej adaptacji telewizyjnej, będzie miał możliwość wywnioskować o co chodzi w tej historii. Dziewczyna i chłopak oraz uczucie. Istna huśtawka, jeśli jeszcze nie mieliście okazji na takiej być, to teraz będzie taka możliwość. Najpierw szczerość, za chwilę wielkie kłamstwa. Miłość, a za chwilę nienawiść. Szczęście, które za chwilę ustępuje miejsca głębokiemu smutkowi. Wspólne oddechy, całkowity brak zrozumienia i znów...wielka euforia. Istna emocjonalna huśtawka. Ze śmiechu, aż rozboli brzuch, oglądając to z boku, może być bardzo śmiesznie. Szczególnie kiedy obserwator to dramaturg amerykański- William Gibson, posiadający niezwykłe poczucie humoru.

Bohaterowie sztuki, to 30-letnia kobieta i 30-letni mężczyzna, wywodzący się z różnych środowisk, pochodzący z innych miast, mający za sobą nieudane małżeństwo i kilka romansów. W naszym spektaklu w głównych bohaterów wcielają się znakomita Anna Dereszowska i przystojny aktor Mikołaj Roznerski. Jaki finał będzie miało to spotkanie? Czy będzie to wielka miłość czy jeszcze większe rozczarowanie? Na wszystkie te pytania, znajdą Państwo odpowiedź, oglądając "Dwoje na huśtawce". A my mając trochę więcej mądrości, nie zejdziemy na razie z naszych prywatnych huśtawek.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Nie może Was zabraknąć w Karpaczu!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl