Spektakl dla dzieci "Gdzie jesteś kochany Panie Mikołaju?"

Spektakl dla dzieci "Gdzie jesteś kochany Panie Mikołaju?"
Święta już tuż tuż! Praca w mikołajowej fabryce prezentów aż wrze. W pełnej gotowości jest Elf Psotnik, a także Śnieżynka, ależ co to? Nigdzie nie ma Mikołaja?
Gdzie?
Zatoka Sztuki
Al. Franciszka Mamuszki 14, 81-759 Sopot
Kiedy?
19 grudnia 2018 od 17:00
Za ile?
20 zł
Organizator
MCKA Zatoka Sztuki Sopot

Przedstawienie przeznaczone dla dzieci, pod tytułem: "Gdzie jesteś kochany Panie Mikołaju?" (poduszkowa widownia; zatem prosimy Państwa, byście ze sobą zabrali poduszki dla swego dziecka).

Święta już tuż tuż! Praca w mikołajowej fabryce prezentów aż wrze. W pełnej gotowości jest Elf Psotnik, a także Śnieżynka, ależ co to? Nigdzie nie ma Mikołaja? Bez głównego Bohatera święta nie mają prawa się odbyć! „Dramatyczna” historia, która jednak zakończy się happy endem.

Od godziny 17:45 do 18:30 odbędzie się zabawa wraz z aktorami przedstawienia. Od godziny 18:30 do 19:00 - zdjęcia, zabawa oraz możliwość wręczenia przez Mikołaja prezentu (prosimy jednak, by prezenty nie były droższe niż 50 złotych).

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 19-go grudnia 2018 roku, do sopockiej Zatoki Sztuki, znajdującej się przy Alei Franciszka Mamuszki 14. Zaczynamy o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl