Spektakl dla Bąbli: Skąd się biorą kolory?
Przedstawienie jest ciepłą i wzruszającą opowieścią o tym, iż nie jedynie od nas samych zależy, jak piękny może być świat.
Gdzie?
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Kuźnicza 29a, 50-138 Wrocław
Kiedy?
11 marca 2018 od 12:00
Za ile?
19 zł
Organizator
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na spektakl interaktywny, pod tytułem: "Skąd się biorą kolory". Przedstawienie przeznaczone jest głównie dla widzów najmłodszych i odbędzie się już 11-go marca 2018 roku, we wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka, znajdującym się przy ulicy Kuźniczej 29 a. Zaczynamy wydarzenie o godzinie 12:00, a bilety wstępu kosztują 19 złotych.

Historia opowiada o Ogrodniczce, która szczególnie pragnie, żeby jej ponury i szary ogród wypełniły kolory. Razem z przyjaciółmi - Konewką Fafunią oraz Marchewką, wyruszają na poszukiwanie wymarzonych kolorów. Pada ważne pytanie: czy świat znowu będzie przepełniony kolorami rodem z tęczy?

Przedstawienie jest ciepłą i wzruszającą opowieścią o tym, iż nie jedynie od nas samych zależy, jak piękny może być świat. Spektakl w reżyserii Piotra Pary, zaś produkcji Małgorzaty Strońskiej. Odbędzie się w siedzibie naszego Centrum, czyli przy ulicy Kuźniczej 29 a, 2-gie piętro, na sali tanecznej. Zapraszamy widzów ze zmiennym obuwiem. Po przedstawieniu zaprosimy wszystkie chętne dzieci do zabawy z aktorką, która potrwa około piętnastu minut.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Dedykowany wiek dzieci - od roku do trzech lat. Serdecznie zapraszamy z opiekunami.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl