Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Spektakl "DAMA bije KRÓLA...Szach MAT...!"

Spektakl "DAMA bije KRÓLA...Szach MAT...!"
 
Odbywa się rozgrywka szachowa, jednakże o wiele więcej emocji i ciekawości wzbudza "gra", tocząca się pomiędzy głównymi bohaterami komedii.
gdzie?Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski II
Karkonoska 14, 58-514 Karpacz
kiedy?14 października 2017 od 20:00 do 22:30
organizatorHotel Gołębiewski w Karpaczu

Zapraszamy Państwa na najnowszą komedią z PLEJADĄ GWIAZD pod tytułem "DAMA bije KRÓLA...Szach MAT...!". Jest to spektakl opowiadający o dawnej przyjaźni, nowych fascynacjach i drugiej młodości. Możliwa jest zmiana zwyczajów starego już żołnierza? Czy atrakcyjna kobieta, potrafi tego dokonać? Jak na nowe fascynacje swojego ojca zareaguje syn?

Odbywa się rozgrywka szachowa, jednakże o wiele więcej emocji i ciekawości wzbudza "gra", tocząca się pomiędzy głównymi bohaterami komedii. Kim są jej uczestnicy? Nieco zrzędliwy Fred- stary wdowiec, Leonard- syn Freda, Walter- przyjaciel oraz Rosalinda- gosposia.

Fred od wielu lat, żyje wedle poukładanego schematu. W każdy wtorek o tej samej godzinie wraz z Walterem, zasiada do partyjki szachów. W każdą środę wizyta Leonarda, syna z którym bez przerwy spiera się stawiając opór jakimkolwiek propozycjom, by zmienić niezdrowe życie. A ponad to...wieczna walka z wszystkimi gosposiami.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Fred bardzo szybko wykańcza, wszystkie z zatrudnionych przez Leonarda gosposi. Nie życzy sobie bowiem, żeby ktokolwiek wkraczał na jego teren i interesował się jego życiem. Wszystko do czasu, kiedy zjawia się gosposia, której pojawienie się w domu wywróci jego ułożone życie do góry nogami...

Wśród gwiazd zobaczymy: Macieja Damięckiego, Marka Siudyma, Joanne Żółkowską, Kacpra Kuszewskiego, Roksanę Szmigiero. Serdecznie zapraszamy już 14.10.2017 roku od godziny 20:00 do 22:30 do Hotelu Gołębiewski II- Scena Teatralna w Karpaczu.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl