Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Spektakl "Dajcie mi tenora!"

Spektakl "Dajcie mi tenora!"
 
Wydawać by się już mogło, że przedstawienie trzeba będzie odwołać, pojawia się jednak asystent Sandersa- Max. To młody, niezwykle utalentowany i niespełniony tenor.
gdzie?Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski II
Karkonoska 14, 58-514 Karpacz
kiedy?29 grudnia 2016 od 20:00 do 22:00
organizatorHotel Gołębiewski w Karpaczu

29.12.2016 roku zapraszamy Państwa serdecznie na niezapomniany spektakl do Hotelu Gołębiewski, pod tytułem "Dajcie mi tenora!", to jedna z najnowszych komedii, która z całą pewnością zapadnie w pamięć.

Na wiadomość, że do Cleveland przyjeżdża wybitny, znany na całym świecie tenor, każdy miłośnik muzyki wręcz nie potrafi opanować emocji. Tuż przed jakże uroczystą prezentacją sztuki "Otello", wszystko powoli się komplikuje, za sprawą złego humoru Tito Merelli, który jest główną i najważniejszą gwiazdą wieczoru.Do tego dochodzą kłopoty w małżeństwie, które doprowadzają do tragedii. Nie ma jednak innej możliwości, niż ta, że premiera "Otella" musi się zgodnie z planem odbyć.

Dyrektor Sanders w akcie desperacji nie cofnie się przed niczym, jest w stanie uknuć najlepszą intrygę, by wszystko poszło zgodnie z planem. I kiedy już wydawać by się mogło, że wszystko jest przygotowane i nic nie zepsuje tejże intrygi, pojawiają się kolejne kłopoty, które przynoszą... cztery kobiety. A są to: żona włoskiego Maestro o niepohamowanym temperamencie- Maria Marelli, Diana, kobieta nimfomanka a zarówno Primadonna, przesadnie demonstrująca swoje uczucia Julia, pełniąca funkcję Prezesa Towarzystwa Miłośników Opery oraz niezwykle piękna córka Sandersa, Dyrektora Opery- Maggie. Dodatkowo pojawia się postać hotelowego boya, który łamie wszelkie obowiązujące w tym środowisku normy.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Wydawać by się już mogło, że przedstawienie trzeba będzie odwołać, pojawia się jednak asystent Sandersa- Max. To młody, niezwykle utalentowany i niespełniony tenor. Może to on uratuje sztukę, wcielając się w rolę głównego bohatera Otella, zachwycając wszystkich głosem iście niebiańskim? Trzeba to zobaczyć. "Dajcie mi tenora!", to dzieło szczególnie udane, mieszkanka miłości z zazdrością, opowieść o marzeniach i karierze tenora. Jest to również historia narodzin wielkiej gwiazdy.

Spektakl zawiera wiele zwrotów akcji, żartów i pomyłek oraz przebieranek, które tak uwielbiają widzowie. Koniecznie trzeba to zobaczyć, naprawdę warto! Wśród gwiazd zobaczymy: Halinę Bednarz, Katarzynę Skrzynecką, Hiroaki Murakami, Olafa Lubaszenko, Artura Chamskiego oraz Martę Wierzbicką i Andżelikę Piechowiak. Do Karpacza na Scenę Teatralną Hotelu Gołębiewski zaprasza Olaf Lubaszenko!

Zapraszamy na "Dajcie mi Tenora".

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl