Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Spektakl „Bakteriusz i Próchniak”
Teatr Komedii Valldal wraz z Teatrem na Plaży mają wielką przyjemność zaprosić Państwa na spektakl pod tytułem "Bakteriusz i Próchniak".
Gdzie?
Teatr na Plaży w Sopocie
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
Kiedy?
16 listopada 2019 od 13:00
Za ile?
35 zł

Teatr Komedii Valldal wraz z Teatrem na Plaży mają wielką przyjemność zaprosić Państwa na spektakl pod tytułem "Bakteriusz i Próchniak". Kamilek bardzo nie lubi czynności jaką jest mycie ząbków. Nie lubi też jeść owoców ani warzyw. Uwielbia natomiast wszystkie produkty niezdrowe i słodkie. Na razie nie wie jeszcze, że jego zęby zostały opanowane przez dwóch braci-zarazków: Bakteriusza oraz Próchniaka. A ponieważ Kamil je dużo karmelków i batoników, to zarazki mają dużo siły, żeby w jego ząbkach budować domki i wiercić wielkie dziury.

Zatem do akcji wkroczyć musi ogromna szczoteczka do zębów. Czy to jednak wystarczy, ażeby wypędzić z ząbków tak chytre stworzenia? "Bakteriusz i Próchniak" jest spektaklem muzyczno-lalkowym, przeznaczonym dla widzów powyżej czwartego roku życia, a opiera się na książce pod tytułem "Karius og Baktus" bardzo popularnej książce w Norwegii autorstwa Thorbjørn’a Egner’a. Ta książka dla dzieci pochodzi, aż z roku 1949! W bardzo zabawny, a zarazem nienachalny sposób porusza wątek przestrzegania higieny w jamie ustnej oraz zdrowego odżywiania, nim będzie na to za późno!

Scenariusz spektaklu: Szymon Jachimek na podst. książki pod tytułem "Karius og Baktus" autorstwa Thorbjørn’a Egner’a
Za tłumaczenie i reżyserię odpowiedzialny jest: Tomasz Valldal-Czarnecki
Za scenografię i kostiumy odpowiedzialna jest: Monika IKA Wójcik
Muzykę stworzył: Christian Hartmann
Wszelkie aranżacje: Artur Guza
Lalki wykonała: Maja Krupińska

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Obsada spektaklu:
- Anna Podgórzak
- Mateusz Deskiewicz
-Vilde Valldal-Johannessen

Projekty plakatu oraz postaci stworzył Przemek Kotyński.
Opiekę dentystyczną nad spektaklem objęli stomatolodzy z "Stomatologia Dziecięca i Rodzinna Wiewiór „K”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich widzów powyżej 4-go roku życia wraz z rodzicami bądź opiekunami już 16 listopada do Teatru na Plaży w Sopocie o godzinie 13.00. Cena biletu: 35 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl