Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Spektakl "Argentyna"

Spektakl "Argentyna"
 
Przepełnione emocjami, dynamiką, walką oraz tęsknotą, jest niczym trzyminutowy romans, tyle że na parkiecie.
gdzie?Zakopiańskie Centrum Edukacji im. Heleny Modrzejewskiej
Kasprusie 35a, 34-500 Zakopane
kiedy?18 sierpnia 2018 od 20:00
za ile?30 zł
organizatorZakopiańskie Centrum Edukacji im. Heleny Modrzejewskiej

Sto pięćdziesiąt lat wstecz, po drugiej stronie oceanu Atlantyckiego, w tętniącym życiem oraz mówiącym językami aż trzech kontynentów wspaniałym Buenos Aires, urodził się taniec całkiem nowy, a mianowicie Tango! Zawładnęło ono bardzo szybko nogami, umysłami, a także sercami ówczesnych Porteños, przy czym w tempie błyskawicy pojawiało się na salonach na całej kuli ziemskiej. Przepełnione emocjami, dynamiką, walką oraz tęsknotą, jest niczym trzyminutowy romans, tyle że na parkiecie. Potrafi obudzić w ludziach tak skrajne uczucia, jak miłość i nienawiść. Intryguje przede wszystkim.

Jest bardzo odważne, egzotyczne i jednocześnie bliskie każdemu. Ponieważ serca każdego człowieka potrafi bić w rytmie tango. „Argentyna” jest natomiast opowieścią o tęsknocie i miłości, która przypłynęła razem z rzeszami imigrantów właśnie do Buenos Aires, szukając tu lepszego życia. Poszukując szczęścia. Odnaleźli je może w gęstej sieci uliczek wielkiego miasta? Może pokochali swą nową ojczyznę, ale nigdy nie zapomnieli o tej prawowitej? A może właśnie zapomnieli... Tańczyli wieczorami, czy też grali tango pragnąc ogłosić całemu światu o swych uczuciach?

Reżyseria oraz scenariusz: Agata Czartoryska i Michał Kaczmarek. W obsadzie natomiast zobaczą Państwo solistów: Anita Escobar, Gianpio Cappucci, Adrian Luppi, Agata Czartoryska, Aneta Orlik i Maria Kownacka. Tango club: Gracja oraz Rafał Kołodziejczyk, Marta oraz Przemysław Grzesiak, Anna Kosela, Dorota Kokocińska, Aleksander Chmielewski, a także Damian Drozd.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Na spektakl, pod tytułem: "Argentyna" zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 18-go sierpnia 2018 roku, do Zakopiańskiego Centrum Edukacji imienia Heleny Modrzejewskiej, znajdującego się przy ulicy Kasprusie 35 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl