Spektakl "Argentyna"
Przepełnione emocjami, dynamiką, walką oraz tęsknotą, jest niczym trzyminutowy romans, tyle że na parkiecie.
Gdzie?
Zakopiańskie Centrum Edukacji im. Heleny Modrzejewskiej
Kasprusie 35a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
18 sierpnia 2018 od 20:00
Za ile?
30 zł
Organizator
Zakopiańskie Centrum Edukacji im. Heleny Modrzejewskiej

Sto pięćdziesiąt lat wstecz, po drugiej stronie oceanu Atlantyckiego, w tętniącym życiem oraz mówiącym językami aż trzech kontynentów wspaniałym Buenos Aires, urodził się taniec całkiem nowy, a mianowicie Tango! Zawładnęło ono bardzo szybko nogami, umysłami, a także sercami ówczesnych Porteños, przy czym w tempie błyskawicy pojawiało się na salonach na całej kuli ziemskiej. Przepełnione emocjami, dynamiką, walką oraz tęsknotą, jest niczym trzyminutowy romans, tyle że na parkiecie. Potrafi obudzić w ludziach tak skrajne uczucia, jak miłość i nienawiść. Intryguje przede wszystkim.

Jest bardzo odważne, egzotyczne i jednocześnie bliskie każdemu. Ponieważ serca każdego człowieka potrafi bić w rytmie tango. „Argentyna” jest natomiast opowieścią o tęsknocie i miłości, która przypłynęła razem z rzeszami imigrantów właśnie do Buenos Aires, szukając tu lepszego życia. Poszukując szczęścia. Odnaleźli je może w gęstej sieci uliczek wielkiego miasta? Może pokochali swą nową ojczyznę, ale nigdy nie zapomnieli o tej prawowitej? A może właśnie zapomnieli... Tańczyli wieczorami, czy też grali tango pragnąc ogłosić całemu światu o swych uczuciach?

Reżyseria oraz scenariusz: Agata Czartoryska i Michał Kaczmarek. W obsadzie natomiast zobaczą Państwo solistów: Anita Escobar, Gianpio Cappucci, Adrian Luppi, Agata Czartoryska, Aneta Orlik i Maria Kownacka. Tango club: Gracja oraz Rafał Kołodziejczyk, Marta oraz Przemysław Grzesiak, Anna Kosela, Dorota Kokocińska, Aleksander Chmielewski, a także Damian Drozd.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Na spektakl, pod tytułem: "Argentyna" zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 18-go sierpnia 2018 roku, do Zakopiańskiego Centrum Edukacji imienia Heleny Modrzejewskiej, znajdującego się przy ulicy Kasprusie 35 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl