Spektakl akrobatyczny „Cztery Żywioły”
Pierwszy raz pokaz Fontanny Multimedialnej we Wrocławiu będzie połączony ze sztuką ruchu oraz tańca ludzkiego.
Gdzie?
Fontanna Wrocławska przy Hali Stulecia
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
Kiedy?
11 lipca 2018 od 22:30
Za ile?
17 zł
Organizator
Hala Stulecia

Wrocławska Fontanna Multimedialna oraz Teatr Ocelot bardzo serdecznie zapraszają Państwa na pokazy akrobatycznego spektaklu, pod tytułem: „Cztery żywioły”. Goście, a także mieszkańcy Wrocławia będą mieli możliwość uczestnictwa w wyjątkowym wodno-akrobatycznym show, które odbędzie się w dniach od 11-go do 14-go, jak również od 16-go do 21-go lipca 2018 roku. Bilety na wydarzenie kosztują 17 złotych, a startujemy o godzinie 21:30 oraz 22:30 przy Fontannie Wrocławskiej (Hala Stulecia), ulica Wystawowa 1.

Pierwszy raz pokaz Fontanny Multimedialnej we Wrocławiu będzie połączony ze sztuką ruchu oraz tańca ludzkiego. Tytułowe „Cztery żywioły” zostaną ujarzmione przez Bogdana Zająca, który jest artystą Cirque du Soleil oraz trzykrotnego Mistrza Świata (akrobatyka sportowa). Bogdan Zając już od wielu lat do występów przygotowuje podopiecznych teatru. Właśnie dzięki temu Ocelot realizuje różne widowiska, znajdujące się na bardzo wysokim artystycznym oraz technicznym poziomie, co zapewnia widowni na całej kuli ziemskiej niezapomniane emocje. Teraz pod opieką artystycznej dyrektor - Beaty Zając, artyści z Teatru Ocelot przygotowali przedstawienie, które zainspirowane jest siłami natury. Spektakl opowie Państwu o relacjach ludzkich z żywiołami z pomocą artystycznych środków przekazu, jak między innymi: taniec, ewolucje powietrzne, akrobatyka oraz taniec z ogniem. Występy będą się odbywały na tle dobrze znanego oraz lubianego specjalnego pokazu Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej, która jest wyposażona w osiemset punktów świetlnych, trzysta dysz wodnych, jak również trzech dysz ogniowych. Nasze widowisko z całą pewnością zachwyci, tak dorosłych, jak i dzieciaki.

Terminy pokazów: od 11-go do 14-go i od 16-go do 21-go lipca 2018 roku, w godzinach: o 21:30 oraz o 22:30 (2 pokazy w każdy dzień). Czas trwania przedstawienia około dwudziestu minut, zaś miejscem jest Pergola, znajdująca się przy Hali Stulecia.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Ocelot Teatr jest prowadzony dzięki Fundacji Ocelot. Część wpływów pozyskanych z biletów na swe widowiska będzie przeznaczona na działalność statutową z zakresu artystycznej i sportowej edukacji, a także działalności medycznej dla sportowców i zawodników.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl