SouLadies / Widowisko muzyczne - koncert

SouLadies / Widowisko muzyczne - koncert
SouLadies tworzy kilkanaście utalentowanych oraz energicznych dziewczyn, które już od sześciu lat grzeją publikę swą świetną muzyką.
Gdzie?
Służewski Dom Kultury w Warszawie
Bacha J. S. 15, 02-743 Warszawa
Kiedy?
29 czerwca 2019 od 18:00
Za ile?
25 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na występ jedynego w naszym kraju rozrywkowego zespołu, który składa się z więcej niż dwudziestu pięknych oraz utalentowanych dziewcząt. Koncert odbędzie się już 29-go czerwca 2019 roku, w warszawskim Służewskim Domu Kultury, znajdującym się przy ulicy Bacha J.S. 15. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych. SouLadies śpiewać będą natomiast hity wielkich gwiazd rozrywkowej muzyki, które już od sześciu lat porywają na każdej imprezie do tańca.

SouLadies tworzy kilkanaście utalentowanych oraz energicznych dziewczyn, które już od sześciu lat grzeją publikę swą świetną muzyką. Potrafią porywać do tańca publikę liczącą sobie kilka tysięcy osób. Potrafią również tworzyć niepowtarzalny nastrój w trakcie kameralnych eventów. Jednak niezależnie od charakteru występów, radość, jakość i energia, jaka emanuje ze sceny jest niepowtarzalnym połączeniem, zapadającym na bardzo długo w pamięć i serce.

Formacją dyrygują artyści, których wyróżnia doświadczenie we współpracy z wokalistami: Kamil Mokrzycki oraz Anna Żaczek-Biderman, założyciele chóru, pod nazwą: Sound and Grace, tworzący na skalę krajową dyrygencki duet. Obsada taka gwarantuje bardzo wysoki artystyczny poziom aranżacji i wspaniałą zabawę.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl