Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Sorry Boys / Amor Tour - koncert

Sorry Boys / Amor Tour - koncert
 
Roma ma swojego patrona, którym jest, rzecz jasna, Apollo, czyli Bóg muzyki, miłości, poezji oraz światła.
gdzie?Klub Palladium
Złota 9, 00-019 Warszawa
kiedy?10 lutego 2018 od 19:00
za ile?45 zł

Roma to trzeci album studyjny zespołu Sorry Boys. Został napisany w jednej części w języku polskim, zaś w drugiej w języku angielskim. Album emanuje bardzo charakterystycznym dla formacji bogactwem światów muzycznych oraz różnych kontekstów.

Roma wspaniale przywołuje na myśl Rzym, czyli miejsce, do którego poprowadzić potrafią wszystkie drogi. Roma metaforyczna, tropina na płycie zespołu Sorry Boys jest upragnionym miejscem przepełnionym miłością, szczęściem, spełnieniem odkrywanym przez każdego, ale w indywidualnym momencie.

Roma pochodząca z tytułu nawiązuje nie jedynie do wiecznego miasta, także do romantycznej mitologii, romansu postrzeganego jako literackiego gatunku oraz etosu romskiego, wędrownego życiowego stylu z muzyką, które uwielbiali prowadzić prawdziwi artyści. Roma ma swojego patrona, którym jest, rzecz jasna, Apollo, czyli Bóg muzyki, miłości, poezji oraz światła. To również tematy przewodnie przedstawianego albumu. Bela Komoszyńska tak właśnie określa płytę, na której pojawiły się zaskakujące inspiracje, pochodzące z różnych epok oraz szerokości geograficznych - zaczynając od Chopina, przez Ewę Demarczyk, kurpiowski śpiew, po tradycję samego Gospel. Sorry Boys do współpracy zaprosili wspaniałych Gości, jak między innymi: kurpiowską pieśniarkę, nazwiskiem Apolonia Nowak, Soul Connection Gospel Group, czyli chór, Atom String Quartet, a także Sebastiana Madejskiego - grającego na cymbałkach.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Muzyczną produkcją zajmuje się Marek Dziedzic, odpowiadający również za minione wydawnictwo formacji, noszące tytuł: “Vulcano”. Mastering i miksy realizował natomiast Marcin Gajko. Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 10-go lutego 2018 roku, do warszawskiego Klubu Palladium, znajdującego się przy ulicy Złotej 9. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 45 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl