Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

SORRY BOYS Amor Tour - koncert

SORRY BOYS Amor Tour - koncert
 
Zespół intensywnie koncertuje i gra klubowe trasy, gości także na ważnych muzycznych festiwalach w kraju.
gdzie?Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
kiedy?10 grudnia 2017 od 20:00
za ile?50 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na drugą już trasę koncertową, która promuje nominowana do Fryderyka płytę, pod tytułem: "Roma". Na płycie znajdą Państwo, takie hity jak: "Wracam", "Miasto Chopina", "Zwyczajne Cuda", a także nowy singiel "Apollo".

Podczas Amor Tour formacja zapowiada swoim fanom formę otwartą swych koncertów, jak również niespodzianki. Blisko aranżacji studyjnych utworów pochodzących z innych płyt zespołu, na występach Amor Tour będą także akustyczne wersje i utwory premierowe.

Sorry Boys jest to formacja, która powstała w mieście Warszawa. Pomysłodawcą był Tomasz Dąbrowski oraz Piotr Blak. Dołączyła do panów charyzmatyczna wokalistka, czyli Bela Komoszyńska. Album debiutancki zespołu, nosił tytuł: "Hard Working Classes", który ukazał się w roku 2010, na jesieni i zebrał wyśmienite recenzje. Kolejna płyta, pod tytułem: "Vulcano" grupy Sorry Boys ujrzała światło dzienne w roku 2013 i zdobyła status jednej z najlepszych w Polsce, w roku 2013. Krążek ugruntował dobrą pozycję grupy jako nowatorskiej oraz nie lękającej się sięgać po rozwiązania muzyczne - nieoczywiste.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

W roku 2016 członkowie zespołu prezentowali już nowy album, pt.: "Roma", który jest w połowie napisany w języku polskim i w języku angielskim, który również znalazł się w większej części podsumowań najlepszych albumów, między innymi: Gazety Wyborczej, według której jest to jedna z tych grup, tchnących nowe życie do polskiego popu, która wzięła szturmem klubowe oraz festiwalowe sceny. Płyta, pt.: "Roma" jest wręcz majstersztykiem. To wydawnictwo przyniosło grupie nominowanie do Fryderyka w roku 2017 (kategoria Muzyka Alternatywna - Album Roku). Dało im to licznych nowych fanów.

Zespół intensywnie koncertuje i gra klubowe trasy, gości także na ważnych muzycznych festiwalach w kraju. Pojawili się również na festiwalach zagranicznych - duże uznanie zdobyli w trakcie jednego z ważniejszych festiwali w Brighton - "The Great Escape". Rok 2017 przyniósł zespołowi pojawienie się na głównej scenie Open'era i wzięli udział w Męskim Graniu. Już w grudniu formacja zagra swoje pierwsze koncerty razem z Amor Tour.

Zapraszamy zatem na koncert, który odbędzie się już 10-go grudnia 2017 roku, do wrocławskiej Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. Startujemy o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl