Sopot Stand-up Festival 2019
Imprezę natomiast poprowadzi dość charyzmatyczny duet: Darek Gadowski i Jacek Stramik. Zaś gwiazdą wieczoru ma być Łukasz Lotek Lodkowski.
Gdzie?
Opera Leśna
Moniuszki St. 12, 81-829 Sopot
Kiedy?
13 lipca 2019 od 20:00
Za ile?
49 zł

Bądźcie Państwo świadkami narodzin legendy! Zapraszamy Was bardzo serdecznie na pierwszy Stand-up Festival, który odbędzie się już 13-go lipca, w słynnej sopockiej Operze Leśnej, znajdującej się przy ulicy Moniuszki St. 12. Podczas imprezy specjalnie dla Was wystąpi czołówka krajowych komików.

Imprezę natomiast poprowadzi dość charyzmatyczny duet: Darek Gadowski i Jacek Stramik. Zaś gwiazdą wieczoru ma być Łukasz Lotek Lodkowski. Na naszej scenie pojawi się również fenomenalny wręcz Błażej Krajewski, niepowtarzalny oraz jedyny w swoim rodzaju Michał Leja, czy wielbiony przez tłumy sam Paweł Chałupka, a także niezawodny Tomek Kołecki. Muzyczną i wizualną oprawą zajął się natomiast jeden z lepszych turntablistów polskich, czyli DJ FALCON1.

Spotkamy się z Państwem w samym środku wakacji, już 13-go lipca. Wstęp od godz. 19:00. Zaczniemy o godz. 20:00. Impreza przeznaczona jest dla publiki powyżej szesnastego roku życia. Z całą pewnością będzie gorąco! Zatem do zobaczenia.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl