Sophia Grand Club - koncert
Sophia Grand Club to nowa formacja muzyczna, która zawiązała się i znalazła nić porozumienia w oryginalnych przestrzeniach Zagrody Magija w Bieszczadach.
Gdzie?
Małopolski Ogród Sztuki
Rajska 12, 31-124 Kraków
Kiedy?
1 marca 2018 od 20:30
Za ile?
20 zł

Na deskach Małopolskiego Ogrodu Sztuki pojawi się legendarny kontrabasista Vitold Reka. Muzyk zaprezentuje się w asyście nowego zespołu Sophia Grand Club. Serdecznie zapraszamy na koncert, który odbędzie się 1 marca, o godzinie 20:30 na krakowskiej scenie przy Rajskiej 12.

Sophia Grand Club to nowa formacja muzyczna, która zawiązała się i znalazła nić porozumienia w oryginalnych przestrzeniach Zagrody Magija w Bieszczadach. Z tego miejsca, siły twórcze czerpali już tacy artyści, jak:Pink Freud,Lao Che, Ludziki i Pablopavo. Sophia Grand Club to zespół, gdzie wirtuozeria oraz doświadczenie stanowią ciekawy kolaż. Rozległe horyzonty ikony polskiej sceny kontrabasu - Vitolda Reka w połączeniu z młodzieńczym zapałem, a także nietuzinkowymi zdolnościami pianistycznymi i kompozycyjnymi należącymi do Kuby Płużka - nadziei sceny jazzu w Polsce tworzą wybuchową miksturę.

W zespole wyróżnia się świetna, oryginalna gra perkusisty rodem z Bydgoszczy - Maxa Olszewskiego. Całość muzycznego konceptu zdobią popisy solowe saksofonisty Bartłomieja Prucnala (saksofon sopranowy i altowy). Za warstwę tekstową odpowiedzialny jest raper Eskaubei, który dał się poznać jako autor osobistych, emocjonalnie nacechowanych tekstów. Eskaubei połączył frazujący rap ze swingującym rytmem, a wszystko to okrasił elementami spoken world.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl