Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Sonbird - koncert

Sonbird - koncert
 
Premierę właśnie ma najnowszy singiel grupy Sonbird, pod tytułem: "Wodospady". Przygotowano do niego specjalne wideo z samego Kina Sława.
gdzie?Bunkier Club
Olejarna 3, 80-843 Gdańsk
kiedy?10 marca 2019 od 19:00
za ile?30 zł

W trakcie wiosennej trasy koncertowej, która na celu ma wypromowanie debiutu Sonbird, nie może zabraknąć także Gdańska. Wiosną tego roku (2019) Sonbird wyruszają w trasę, która ma promować debiutancką płytę. Już 10-go marca znowu odwiedzą Gdańsk, gdzie będą grali w Klubie Bunkier, znajdującym się przy ulicy Olejarnej 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Premierę właśnie ma najnowszy singiel grupy Sonbird, pod tytułem: "Wodospady". Przygotowano do niego specjalne wideo z samego Kina Sława. Piosenka, pod tytułem: "Wodospady" zapowiada debiutancką płytę Sonbird. Premiera albumu, zatytułowanego: "Głodny" jest zaplanowana na 22-go lutego 2019 roku. To będzie zapis muzyczny dotychczasowej drogi formacji, która pomimo tego, iż jest dość krótka, jest również wypełniona sukcesami. Tajemnica polega głównie na indierockowych, zgrabnych utworach, które zespół wykonuje z wielkim zaangażowaniem. Wszystko to tworzy płytę, do której będziecie chcieli wracać.

Do piosenki, pt.: "Wodospady" powstał zatem obraz, zarejestrowany właśnie w Kinie Sława (Międzyrzecze Podlaski). Gościnnie w nagraniu wzięła udział wiolonczelistka Krystyna Wiśniewska. Łukasz Mateusiak jest w całości odpowiedzialny za wideo. Kino Sława w pewnym sensie stało się już, symbolem wytwórni Jazzboy. Natomiast wcześniej swą live sesje zdołał zarejestrować, na przykład Kortez.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Dorobek zespołu Sonbird jest sprowadzony do opinii szybko zapracowanego świetnego koncertowego zespołu, o czym mogliście się Państwo przekonać na wielkich festiwalach z minionego lata (między innymi zagrali w trakcie OFF Festival, Hej Fest, Kraków Live Festival, Rock In Summer Festiwal, czy Męskie Granie) oraz udanej jesiennej koncertowej trasie.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl