Son Lux - koncert
Son Lux jest wielkim oraz wolnym od podziałów gatunkowych marzeniem Ryana Lotta.
Gdzie?
Stocznia Klub B90
Doki 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
28 września 2018 od 19:00
Za ile?
80 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na pierwszy koncert Son Lux w północnej części naszego kraju, który odbędzie się już 28-go września 2018 roku, w gdańskiej Stoczni Klubie B90, znajdującym się przy ulicy Doki 1. Bilety wstępu na to wydarzenie kosztują 80 złotych. Zaczynamy o godzinie 21:00.

Son Lux jest wielkim oraz wolnym od podziałów gatunkowych marzeniem Ryana Lotta. To kompozytor pochodzący z Los Angeles, który to marzenie dzieli z dwoma Nowojorczykami - perkusistą Ianem Changiem i gitarzystą Rafiqiem Bhatią. Każdy z nich to równocześnie autor, producent oraz wykonawca posiadający szerokie horyzonty, a także zamiłowanie do dzikich improwizacji.

Dzieje się tak dużo na Brighter Wounds, iż nie jest sposobne nie zaskoczyć się takim stanem rzeczy, jak właśnie ta płyta. Mimo wszystko krążek jest spójny. Chociaż przesłuchując go słuchacza może nie opuścić wrażenie, że artyści ich zaskakują i to bardzo dosłownie, co sekunda czymś nowym oraz innym - wydawać by się mogło, iż wszelakie elementy tego albumu są połączone w jedną, bardzo sensowną układankę. Właśnie w taki sposób o nowej płycie zespołu można było czytać na łamach portalu, o nazwie: All About Music. Natomiast jeśli chodzi o koncert warszawski na portalu, o nazwie: Soundrive czytamy słowa: Większość ze zgromadzonych pierwszy raz widziała formację na żywo nie są zawiedzeni. Osoba to pisząca, z pewnością zawiedziona nie była, ale przeciwnie wyszła z koncertu pod większym wrażeniem oraz z ogromnym pragnieniem, aby zobaczyć ich raz jeszcze.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Son Lux wrócili dopiero z koncertu w Polsce, który miał miejsce w granicach festiwalu, o nazwie: Tauron Nowa Muzyka jednak występ w B90. w Gdańsku ma być ich pierwszym koncertem na północy naszego kraju.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl