Solar Field + Vibrasphere - koncert
Nasz wieczór zostanie otwarty przez Heliocentrism, zaś po koncercie Solar Fields zabawiać Was będzie DJ PANZA. Gościem specjalnym ma być natomiast Vibrasphere.
Gdzie?
Progresja Music Zone - Duża Scena (Main Stage)
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
Kiedy?
28 września 2019 od 20:00
Za ile?
90 zł

Progresja i Deerhunter Booking zapraszają Państwa serdecznie na pierwszy w stolicy występ projektu ambientowego - Solar Fields. Nasz wieczór zostanie otwarty przez Heliocentrism, zaś po koncercie Solar Fields zabawiać Was będzie DJ PANZA. Gościem specjalnym ma być natomiast Vibrasphere.

Solar Field to szwedzki multiinstrumentalista i kompozytor pochodzący z sam Göteborga Magnus Birgersson, który stworzył Solar Fields z końcem lat dziewięćdziesiątych. Magnus wychowywał się w rodzinie muzycznej oraz rozpoczął granie na fortepianie oraz na syntezatorach w latach siedemdziesiątych. W latach osiemdziesiątych zaczął łączyć syntezatory i komputery. Prócz pracy nad ambientem artysta był również gitarzystą w formacjach rockowych, czy też jazzowym pianistą oraz klawiszowcem w projektach pod hasłem: drum and bass.

Prowadzi obecnie współpracę z Vincentem Villuisem (AES Dana), jak również w granicach projektu, pod nazwą: HUVA Network i TSR w towarzyszeniu Daniela Segerstada oraz Johannesa Hedberga (Carbon Based Lifeforms). Jako Solar Fields skomponował piętnaście solowych płyt, a także pojawił się na więcej niż sześćdziesięciu różnych kompilacjach.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

V Robert Elster i Rickard Berglöf rozpoczęli swoją działalność jako formacja Vibrapshere w roku 1998. Berglöf był wcześniej producentem grupy Subcouds, który grał w charakterze goa trance. Vibrasphere na początku uprawiali gatunek psytrance (piosenka „The Open Sphere”, rok 1999). Pierwsza płyta zespołu, nosi tytuł: "Echo". Równocześnie zaczęli koncertować po całym kontynencie europejskim. W roku 2009 zespół Vibrasphere wydał swoją ostatnią płytę - kompilację, pod tytułem: "Selected Downbeats Volume 2". W roku 2010 członkowie formacji oznajmili, iż kończą z projektem Vibrasphere, ale będą nadal koncertować.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 28-go września 2019 roku, do warszawskiej Progresji, znajdującej się przy ulicy Fort Wola 22. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 90 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl