Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

So Flow - Parallels / Premiera albumu! - koncert

So Flow - Parallels / Premiera albumu! - koncert
 
Grają na wielu instrumentach, zaczynając od pięknych w klasyczny sposób, na przykład fortepian Steinway'a, lub też piano Wurlitzera, po te mniej typowe instrumenty
gdzie?Klub Alchemia w Krakowie
Estery 5, 31-056 Kraków
kiedy?4 listopada 2017 od 20:00
za ile?15 zł

So Flow są to sample pochodzące z winylowych płyt oraz szeroki skład tworzony przez sześć osób. Gitary, syntezatory, kontrabas, MPC i perkusja. Wszystko to spaja głos Karoliny Teernstra - wokalistki, który wręcz magnetyzuje słuchaczy.

14-go października (premiera oficjalna nastąpi 4-go listopada) dzięki wytwórni Audiocave na światło dzienne wyszedł krążek długogrający So Flow, noszący tytuł: "Parallels". Pośród Gości na płycie usłyszymy, między innymi: legendarny już duet rapowy The Black Opera (Magestik Legend plus Jamall Bufford). Godziny spędziliśmy na tym, by odpowiednio ustawić mikrofony, czy samplować oraz przepuścić przez efekty dźwięków, zarejestrowanych nieco wcześniej.

Grają na wielu instrumentach, zaczynając od pięknych w klasyczny sposób, na przykład fortepian Steinway'a, lub też piano Wurlitzera, po te mniej typowe instrumenty, wręcz zaskakujące, znalezione na pchlim targu, czy wygrzebane z szaf przyjaciół. Zapowiadamy, że płyta będzie magiczna, tajemnicza, nostalgiczna, czasami bardzo intymna, soulowa, czasem potężna oraz przestrzenna. Usłyszycie Państwo sample z winyli, jednak także brzmienia nowoczesne wykręcane na syntezatorach, jak również komputerach. Tak o nowym albumie mówią sami muzycy. Na jesień So Flow wracają do koncertów w granicach trasy koncertowej, która promuje "Parallels".

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

W przeciągu ostatnich dwóch lat formacja odwiedziła, między innymi: Slot Art Festival, Artloop w Sopocie, czy Mysłowicki AlterFest, zagrali również koncert w studio imienia Agnieszki Osieckiej w Trójce Radiowej. Przed Państwem już 4-go listopada 2017 roku, w krakowskim Klubie Alchemia, znajdującym się przy ulicy Estery 5, wystąpią: Karolina Teernstra - wokalistka, Michał Marczak - synth oraz piano, Mateusz Czajka - zajmujący się mpc, Mateusz Mazurkiewicz - zajmujący się bassem, Artur Starżyk, który gra na gitarze, a także Michał Pamuła, który gra na perkusji. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 15 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl