So Flow - Parallels
"Parallels" jest natomiast utworem tytułowym oraz pierwszym singlem, który promuje debiutancką płytę zespołu So Flow.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
11 sierpnia 2018 od 21:00
Za ile?
20 zł

So Flow są samplami pochodzącymi z winylowych płyt oraz jest to szeroki i sześcioosobowy skład. Gitary, syntezatory, MPC oraz żywa perkusja. Wszystko to stara się spoić ze sobą magnetyzujący wręcz głos wokalistki zespołu - Karoliny Teernstra. W okresie dwóch ostatnich lat formacja zagrała, między innymi: występ w studio imienia Agnieszki Osieckiej - Radiowa Trójka, a także byli gośćmi Hirka Wrony, audycja, pod nazwą: "Polski Bit". Zespół wystąpił również w trakcie Edycji Piątej OFF Sceny, w granicach edycji jedenastej Netia Off Camera, razem z Lazy Habits, Wielka Brytania. Pojawili się także dwa razy na Slot Art Festiwalu i Artloop w Sopocie, czy też Mysłowickiem AlterFest i Jazz Night. Na ich koncie znajduje się również EP, pod tytułem "Live Sessions", na której znajduje się piosenka, pod nazwą: "The River".

"Parallels" jest natomiast utworem tytułowym oraz pierwszym singlem, który promuje debiutancką płytę zespołu So Flow. Album ukazał się 4-go listopada dzięki wytwórni Audiocave, mającej w swym katalogu, między innymi: Pogodno, Nie chec, czy też Jazzpospolita. Premiera płyty miała miejsce u Piotra Metza, w Radiowej Trójce. W nagraniu gościnnie wzięli udział także: The Black Opera oraz Jamall Bufford. Na winylu płyta ukazała się 17-go stycznia, w wersjach limitowanej oraz regularnej.

Na koncert zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie już 11-go sierpnia 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl