Snowman zagra w Starej Piwnicy!
Snowman zadebiutował na rynku fonograficznym polskim w roku 2008 płytą, pod tytułem: "Lazy".
Gdzie?
Stara Piwnica Klub Muzyczny
Krupnicza 15, 50-075 Wrocław
Kiedy?
28 listopada 2018 od 20:00
Za ile?
35 zł

Wokalista nazwiskiem Michał Kowalonek po 6 latach opuszcza formację Myslovitz i wraca do koncertowania ze swym rodzimym zespołem - Snowman! Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 28-go listopada 2018 roku, we wrocławskiej Starej Piwnicy, znajdującej się przy ulicy Krupniczej 15. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Snowman zadebiutował na rynku fonograficznym polskim w roku 2008 płytą, pod tytułem: "Lazy". Została ona przyjęta bardzo entuzjastycznie, tak przez publiczność, jak również przez krytyków. Po koncercie premierowym, który był naprawdę świetny, czy niezapomniany i odbył się w Studio imienia Agnieszki Osieckiej, formacja uzyskała nominację do nagrody Mateusze 2009, Trójki. Aby scharakteryzować ich muzykę użyto już licznych określeń, jak między innymi: post rock, elektronika, jazz, trans jazz, psychodelia, rock progresywny, gitarowa alternatywa, czy eksperyment.

Drugim albumem, noszącym tytuł: „The Best Is Yet To Come" artysta pokazał swe nowe oblicze - bardziej piosenkowe, dynamiczne i melodyjne. Muzycy również udowodnili, iż potrafią z wielką pasją eksplorować całkiem nowe obszary oraz poszukują wciąż nowych form ekspresji. Udało im się pokazać nowy repertuar oraz odświeżoną muzyczną formę - krzykliwą, energetyczną oraz angażującą.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

W roku 2017 Snowman wrócił na rynek z albumem, pod tytułem: „Gwiazdozbiór", pierwsza i cyfrowa odsłona tego materiału odbyła się na serwisie Tidal w jakości studyjnej Master Quality. Gwiazdozbiór do sklepów trafił 5-go maja 2018 roku w tradycyjnej formie. Zespół wrócił z albumem w całości polskojęzycznym. Nowa płyta jest zbiorem piosenek przepełnionych emocjami, melodiami oraz tym, co jak najbardziej prawdziwe. W repertuarze znajdują się kompozycje stanowiące spójną całość, dojrzałe i energetyczne brzmienie, a także intrygujące teksty, które podkreśla rewelacyjny wokal Kowalonka.

Zespół Snowman, bynajmniej nie przestaje być aktywny, bo właśnie przygotowuje zbiór remiksów piosenek z płyty „Gwiazdozbiór" („Reworked & Remixed".)

Formacja Snowman w granicach akcji, pod nazwą: T.Cover. przygotował świetnie znaną piosenkę zespołu T.Love, pod tytułem: „Jest super". Nowa odsłona utworu zabrzmiała bardzo klimatycznie, nowocześnie oraz niezwykle aktualnie. W takiej wersji usłyszą Państwo również wkomponowany fragment piosenki, pod tytułem: „Wychowanie".

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl