Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Smolna NYE 24h

Smolna NYE 24h
 
Otworzymy wszystkie możliwe przestrzenie oraz przygotujemy się tak, żeby każdy, kto pragnie zmierzyć się z takowym maratonem - mógł zrobić to naprawdę.
gdzie?Patio Smolna 38
Smolna 38, 00-375 Warszawa
kiedy?31 grudnia 2017 od 19:00
za ile?60 zł

Patio Smolna razem z Jägermeister zapraszają Państwa bardzo serdecznie na NYE 24h. 2017 rok zakończymy zatem w zgodzie z charakterem Smolnej. Zabawa będzie trwała dwadzieścia cztery godziny - ciągle. Otworzymy wszystkie możliwe przestrzenie oraz przygotujemy się tak, żeby każdy, kto pragnie zmierzyć się z takowym maratonem - mógł zrobić to naprawdę. Postaramy się napoić wszystkich spragnionych i nakarmić głodnych - chętnym udostępnimy kuchnię. Jednak to muzyka jest tutaj najważniejsza i dlatego na Smolnej spotkają Państwo silną, dwudziesto-dwu osobową grupę. Rezydenci oraz bliscy naszym sercom Dj-e podzielą się dwiema scenami oraz pełną dobą. Będziemy przygotowani tak, by wejść godnie w Nowy - 2018 Rok.

Cały rok 2017 spędziliśmy na Smolnej razem i okazał się on jak jazda na rollercoasterze. Pragniemy podziękować Państwu i uważamy, że nie ma lepszych sposobów jak wejście w Nowy Rok z Wami, w trakcie dwudziesto-cztero godzinnego Sylwestra, który odbędzie się przy ulicy Smolnej 38.

Smolna:
Angelo Mike, AGIM, Anja Kraft, Deas, DASEIN, Leon / PL, Tika Milano, Sincz, Tom Palash oraz Truant.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Patio:
Glasse, Cocolino, JRoth, Larix, Kaj, Phil Jensky, Seb Skalski, Prøpan, Simon Mattson, Solid / Subraum Records, Smurlik, Subcode.

Zapraszamy zatem już 21-go grudnia 2017 roku, do warszawskiego Patio Smolna 38. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu na nasza imprezę kosztują 60 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl