Smolna Fest: Karolina Czarnecka - koncert

Smolna Fest: Karolina Czarnecka - koncert
Karolina Czarnecka jest artystką interdyscyplinarną, która stara się połączyć w swej twórczości przeróżne dziedziny ze świata sztuki oraz bada ich granice.
Gdzie?
Dom Kultury Śródmieście - Scena na Smolnej
Smolna 9, 00-375 Warszawa
Kiedy?
6 sierpnia 2019 od 19:00
Za ile?
15 zł

Smolna Fest odbędzie się już 5-go do 29-go sierpnia, a będą to koncerty, spektakle oraz recitale. Karolina Czarnecka wystąpi przed Państwem podczas koncertu, na naszej scenie moc pozytywnej energii, niezależnej od obecnie panujących trendów ona robi swoje, ponad to lubi przekraczać granice artystyczne i pracuje właśnie nad swym trzecim albumem. Karolina Czarnecka - wokal, Wikson Szczygieł - elektronika, Marcin Wippich - perkusja.

Karolina Czarnecka jest artystką interdyscyplinarną, która stara się połączyć w swej twórczości przeróżne dziedziny ze świata sztuki oraz bada ich granice. Stara się również nie stronić od wątków społecznych, głownie zaś interesuje się sytuacją kobiet. Sławę przyniosła artystce piosenka, pod tytułem: „Hera koka hasz LSD”. Wykonała ją na Przeglądzie Aktorskiej Piosenki (Wrocław). Swym występem podbiła wiele serc internautów. Absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej, także współtworzy formację teatralno-kabaretową, pod nazwą: Pożar w Burdelu i wyrastający z niej zespół, o nazwie: Żelazne Waginy. Czarnecka jest również uczestniczką Gangu Śródmieście.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 6-go sierpnia 2019 roku, do warszawskiego Domu Kultury Śródmieście - Scena na Smolnej, znajdującego się przy ulicy Smolnej 9. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 15 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl