Śmiertelna pułapka
Spektakl "Śmiertelna pułapka" to historia precyzyjnie zaplanowanego morderstwa opisana w inteligentny i komiczny sposób.
Gdzie?
Teatr Muzyczny Capitol
Marszałka Józefa Piłsudskiego 67, 50-019 Wrocław
Kiedy?
26 marca 2018 od 17:30
Za ile?
125 zł
Organizator
Teatr Muzyczny Capitol

Na deskach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu 26 marca zobaczyć będzie można Krzysztofa Tyńca w roli Sidneya, Ewę Telegę w roli Myry, Wiktora Zborowskiego w roli Portera, Aleksandra Milićević jako Clifforda oraz Magdalenę Zawadzką w roli Helgi. Na scenie przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 67 pojawi się spektakl "Śmiertelna pułapka". Serdecznie zapraszamy!

Spektakl zagrany zostanie w dwóch terminach: o godzinie 17:30 oraz 20:30. Reżyserem "Śmiertelnej pułapki" jest Andrzej Strzelecki, za scenografię odpowiedzialna została Tatiana Kwiatkowska, a pieczę nad oprawą muzyczną dzierży Marta Wągrocka.

Spektakl "Śmiertelna pułapka" to historia precyzyjnie zaplanowanego morderstwa opisana w inteligentny i komiczny sposób. Bohater (Sidney Bruhl - w tej roli Krzysztof Tyniec) to popularny autor thrillerów broadwayowskich. Wiedzie on pozornie spokojne i szczęśliwe życie, w centrum którego znajduje się jego dom w Connecticut. Prawda jest oczywiście zgoła odmienna. Dotknął go uciążliwy brak weny, co budzi w nim frustrację oraz pociąga za sobą poważne kłopoty finansowe.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Szansa na odmianę nędznego losu pojawia się, gdy do autora trafia tekst debiutującego artysty, jego studenta - Clifforda(Aleksandar Milićević), który postanowił zwrócić się do swego profesora z prośbą o recenzję i opinię. Sidney wspólnie z małżonką Myrą (Ewa Telega) obmyślają plan, który, jak sądzą, zapewni im wielką sławę i sporą fortunę. Jak łatwo odgadnąć, nie wszystko układa się po myśli knujących. Akcja z minuty na minutę plącze się coraz bardziej, a pojawiające się zaskakujące i komiczne zwroty akcji utrzymują publiczność w nieustannym napięciu.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl