Ślub doskonały gościnnie w Teatrze Muzycznym Capitol
„Ślub doskonały” jest komedią, jaka z całą pewnością Was rozbawi i pouczy, zaś najwrażliwszych z Was przerazi
Gdzie?
Teatr Muzyczny Capitol
Marszałka Józefa Piłsudskiego 67, 50-019 Wrocław
Kiedy?
14 października 2019 od 20:15
Za ile?
80 zł
Organizator
Teatr Muzyczny Capitol

„Ślub doskonały” to patent na doskonałą zabawę z zupełnie nową obsadą. Zapraszamy zatem już 14-go października do wrocławskiego Teatru Muzycznego Kapitol, znajdującego się przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 67. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:15, a bilety wstępu kosztują 80 złotych. Wraca specjalnie dla Państwa Teatr Kwadrat ze swoim hitem teatralnym.

Pan młody w dzień swego ślubu. Budzi się rankiem, a właściwie to w południe. Pokój hotelowy i piękna, całkowicie naga NIEZNAJOMA u jego boku. Pośród zapamiętanych przez niego atrakcji z wieczoru kawalerskiego obraz tej piękności nie występuje. Słychać za to głos na korytarzu....jego przyszłej żony.

„Ślub doskonały” jest komedią, jaka z całą pewnością Was rozbawi i pouczy, zaś najwrażliwszych z Was przerazi, głównie jednak będzie wyśmienitą okazją, by spotkać wspaniałych aktorów, jak między innymi: Julię Kamińską, Marcina Korcza, Aleksandrę Adamską, Patryka Pietrzaka, Aleksandrę Radwan, Aldonę Jankowską oraz Andrzeja Grabarczyka i Macieja Kujawskiego.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Barokowy weselny kicz zamierzony przez samych aktorów jest doskonałą wręcz oprawą dla nieprawdopodobnych sytuacji, które są możliwe tylko w najlepszych farsach, czyli ukochanym przez Brytyjczyków gatunku.

Gościnnie gramy w Muzycznym Teatrze Capitol już 14-go października. Spektakle odbędą się o godzinach: 17:15 i 20:15.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl