Słowiańska Dusza na Wiosnę - Koncert

Słowiańska Dusza na Wiosnę - Koncert
Choć członkowie grupy pochodzą z Polski, Ukrainy oraz z Białorusi, to łączą ich słowiańskie, wspólne korzenie, jak również prawdziwa radość z obcowania z przepiękną muzyką.
Gdzie?
Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
13 kwietnia 2018 od 19:00
Za ile?
40 zł

Fundacja, znajdująca się pod nazwą Wspólnota Gdańska bardzo serdecznie zaprasza Państwa do Ratusza Kultury Oliwskiego, gdzie już 12-go kwietnia 2018 roku odbędzie się koncert wiosenny Słowiańskiej Duszy. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych. Oliwski Ratusz Kultury znajduje się natomiast przy ulicy Opata Rybińskiego J. 25.

Słowiańska Dusza jest formacją międzynarodową, w której przede wszystkim usłyszeć można dźwięki gitarowe, akordeonowe, a także skrzypce. Choć członkowie grupy pochodzą z Polski, Ukrainy oraz z Białorusi, to łączą ich słowiańskie, wspólne korzenie, jak również prawdziwa radość z obcowania z przepiękną muzyką. W repertuarze formacji odnajdą Państwo utwory polsko-ukraińsko-rosyjskie folkowe, ballady Wysockiego oraz Okudżawy, a także popularne piosenki, utwory pozostające w tematyce morskiej i piosenki autorskie. Zatem w tej muzyce, dostrzec łatwo można kobiecą słowiańską duszę, czy temperament wprost z Ukrainy, jak również wrażliwość wypływającą z polskich korzeni. Zapraszamy!

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl