Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Słowiańska Dusza - koncert

Słowiańska Dusza - koncert
 
Choć członkowie formacji pochodzą z Polski, Ukrainy oraz Białorusi, to łączą ich słowiańskie wspólne korzenie, jak również mnóstwo radości z samego obcowania ze wspaniałą muzyką.
gdzie?Teatr na Plaży w Sopocie
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
kiedy?17 września 2017 od 19:00
za ile?40 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie zespół, występujący pod nazwą Słowiańska Dusza. Jest to grupa międzynarodowa, w której głównie słuchać dźwięk gitary, akordeonu oraz skrzypiec. Choć członkowie formacji pochodzą z Polski, Ukrainy oraz Białorusi, to łączą ich słowiańskie wspólne korzenie, jak również mnóstwo radości z samego obcowania ze wspaniałą muzyką. W repertuarze zespołu znajdują się utwory folkowe rosyjsko-polsko-ukraińskie, ballady Okudżawy i Wysockiego, popularne piosenki, a także autorskie utwory.

W ich muzyce dostrzec można kobiecą słowiańską duszę, temperament ukraiński oraz wrażliwość polską. Zapraszamy zatem bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 17 września 2017 roku, w sopockim Teatrze na Plaży, znajdującym się przy ulicy Alei Franciszka Mamuszki 2. Wstęp na wydarzenie kosztuje 40 złotych, a rozpocznie się ono o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl