Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Slowdive- koncert

Slowdive- koncert
 
Wtedy już można było śmiało stwierdzić, że koncerty to tylko wstęp do wielkiego powrotu Brytyjczyków i że mają oni dla swoich fanów nie lada niespodziankę.
gdzie?Klub Palladium
Złota 9, 00-019 Warszawa
kiedy?2 października 2017 od 20:00
za ile?135 zł
organizatorAgencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Agencja Go Ahead ma przyjemność zaprosić Państwa do wspólnego udziału w jedynym koncercie Slowdive w Polsce! Koncert tej kultowej formacji, odbędzie się już 2.10.2017 roku w Warszawie w Klubie Palladium. Brytyjczycy tylko raz zagrają w Polsce, promując swoją nową płytę pod tytułem "Slowdive". Płyta "Slowdive", miała swoją premierę 5.05.2017. Pojawiła się na rynku muzycznym 22 lata po płycie pod tytułem "Pygmalion", trzecim długogrającym wydawnictwem zespołu.

Album ma dwa single: "Star Roving" i "Sugar For The Pill", jego wydanie spotkało się z bardzo dużym entuzjazmem wśród mediów z całego świata. Recenzenci jednogłośnie uznali, że "Slowdive", to bez wątpienia najważniejszy z dorobków shoegaze'owej legendy. Zostali nagrodzeni przez "Pitchfork", prestiżowym wyróżnieniem- "Best New Music", natomiast "Drowned In Sound" uznał, iż płyta "Slowdive", to fantastyczny powrót grupy.

Slowdive powstał w 1989 roku, nim doszło w roku 1995 do zawieszenia przez grupę działalności, na swoim koncie mieli już 3 wydane płyty:

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

- "Just For A Day"
- "Souvlaki" przez wielu uznany za najważniejszy tuż obok "Loveless" My Bloody Valentine dorobek grupy
- "Pygmalion".

Ten dorobek pozwolił im zostać legendą na scenie shoegaze oraz dream pop. Zespół stał się wzorem do naśladowania, na twórczość powoływali się artyści lat 90-tych. Rok 2014 to wielki powrót do koncertów, grupa znów zawładnęła sceną między innymi na "OFF Festivalu". Wtedy już można było śmiało stwierdzić, że koncerty to tylko wstęp do wielkiego powrotu Brytyjczyków i że mają oni dla swoich fanów nie lada niespodziankę.

Zapraszamy! Warszawa, Klub Palladium 2 października, godzina 20:00, bilet: 135 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl