Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Sleep Party People - koncert

Sleep Party People - koncert
 
Lidera grupy znamy z nazwiska, jednak tożsamości pozostałych członków nie znamy, jest to owiane tajemnicą.
gdzie?Teatr Szekspirowski
Bogusławskiego W. 1, 80-826 Gdańsk
kiedy?9 grudnia 2017 od 20:00
za ile?35 zł

Formacja Sleep Party People po raz kolejny zawita do gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Wyraźnie nasza scena spodobała się koncertującym nie często w Polsce muzykom. Zespołowi przewodniczy Brian Batz, który jest słynny z kreowania kompozycji opartych o syntezatory, które wspomaga gitara. Tylko pozornie ta muzyka posiada senną atmosferę, jednak nie pozwólcie się Państwo zwieść, ponieważ ich wizje rzeczywistości są abstrakcyjne i niepokojące, zaś królicze maski, które noszą członkowie zespołu podczas występów tylko dopełniają klimatu groteski.

Grupa Sleep Party People jest zespołem pochodzącym z Danii, wyjątkowo enigmatycznym. Lidera znamy z nazwiska, jednak tożsamości pozostałych członków nie znamy, jest to owiane tajemnicą. Tylko artyści ponoszą odpowiedzialność za ten stan rzeczy, a także ich maski królicze. Ale nie są one milutkimi, puszystymi stworzeniami tylko królikami mogącymi być bohaterami z filmu Donnie Darko. Króliki nie są jedynym, co łączy zespół z wyżej wymienionym filmem. Atmosfera, którą grupa wyczarowuje swą muzyką, jest bliska tej z filmu Kelly’ego Richarda. Zatem słuchając ich muzyki zacierają się granice pomiędzy stanem błogości, neurotycznym koszmarem i szarą rzeczywistością.

Jeżeli chcecie Państwo przenieść się do granic świadomości, do krain z pogranicza jawy i snu, to muzyka zespołu Sleep Party People stać może się świetnym ku temu przewodnikiem. Na koncert zapraszamy już 9-go grudnia 2017 roku, do Teatru Szekspirowskiego, w mieście Gdańsk, przy ulicy Bogusławskiego W.1. Startujemy o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl