Sławek Uniatowski - The best of - koncert
Sławek Uniatowski jest wokalistą, kompozytorem, autorem tekstów, multiinstrumentalistą.
Gdzie?
Teatr Polski we Wrocławiu
Zapolskiej G. 3, 50-032 Wrocław
Kiedy?
10 marca 2020 od 20:00
Za ile?
80 zł

„The Best of” to wyjątkowy koncert z utworami autorskimi Sławka Uniatowskiego i jego wielkich idoli, czyli: Zbyszka Wodeckiego, Franka Sinatry oraz Andrzeja Zauchy. W trakcie koncertu nie mogłoby zabraknąć takich piosenek, jak między innymi: "5 rano", czy "Honolulu". Wyjątkowe aranże i ciepły barytonowy głos sprawiają, iż ten wieczór na bardzo długi czas zostanie Wam w sercu i pamięci.

Sławek Uniatowski jest wokalistą, kompozytorem, autorem tekstów, multiinstrumentalistą. Przyszedł na świat 11-go maja roku 1984, w mieście Toruń i już w wieku pięciu lat rozpoczął swoją przygodę z klawiszowymi instrumentami. Później - jako nastolatek rozpoczął komponowanie oraz pisanie tekstów piosenek, a także współtworzył zespół toruński - Kije, gdzie komponował i grał na syntezatorach. W roku 2008 założył grupę Uniatowski Project.

Sławek Uniatowski jako jedyny polski wokalista miał wielką przyjemność występować na jednej scenie z największym amerykańskim producentem muzycznym - Davidem Fosterem, współpracującym z samą Whitney Houston, Michaelem Buble, czy Celine Dion.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Artysta na swoim koncie posiada także wspólną pracę z takimi wielkimi gwiazdami jak: Jan Kanty Pawluśkiewicz, Zbigniew Wodecki oraz Kuba Badach. Dawał koncerty w Polsce, jak i poza jej granicami razem z big bandami wykonywał repertuar Tony’ego Bennetta, Franka Sinatry, Nat „King” Colea, Ellie Fitzgerald, czy Cheta Bakera.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 10-go marca 2020 roku, do wrocławskiego Teatru Polskiego, znajdującego się przy ulicy Zapolskiej G.3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl