Sławek Uniatowski / METAMORPHOSIS - koncert
Publika będzie miała szczególna okazję, by wysłuchać na przykład takich hitów jak: "5 rano", czy też "Honolulu".
Gdzie?
Wrocławskie Centrum Kongresowe - Sala Audytoryjna
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
Kiedy?
27 października 2019 od 19:00
Za ile?
79 zł

Sławek Uniatowski wystąpi specjalnie dla Państwa we Wrocławiu. Będzie to wyjątkowy koncert z formacją, który odbędzie się w Hali Stulecia, Sali Audytoryjnej, ponieważ artysta promuje płytę "Metamorphosis". Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 27-go października 2019 roku, do Wrocławia, przy ulicy Wystawowej 1, o godzinie 19:00. Bilety wstępu kosztują 79 złotych,

Publika będzie miała szczególna okazję, by wysłuchać na przykład takich hitów jak: "5 rano", czy też "Honolulu". Podczas koncertu nie mogłoby również zabraknąć utworów pochodzących z repertuaru wielkich idoli Sławka.

Premiera oficjalna debiutanckiego albumu Sławka Uniatowskiego miała miejsce w roku 2018, w kwietniu. To zbiór trzynastu kompozycji, do jakich teksty zostały napisane przez samego artystę i zaproszonych do współpracy Gości specjalnych: Tomasza Organka, Janusza Onufrowicza, Michała Zabłockiego. Muzyczne kompozycje są połączeniem jazzu, popu, soulu z lekką dawką brazylijskich rytmów.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Uniatowski jest natomiast wokalistą, kompozytorem, autorem tekstów, multiinstrumentalistą. W roku 2005 zaistniał w mediach, ponieważ zajął miejsce drugie w finale 4-go sezonu talent show, pod tytułem: "Idol" oraz także w 2015 roku razem z Marylą Rodowicz nagrali piosenkę, pod tytułem: "Będzie to co musi być", wydaną na jej albumie, pt.: "Kochać". W rok później artysta nagrał utwór, pod tytułem: "Kocham cię", który z kolei trafił na dźwiękową ścieżkę filmu, pt.: "Ja wam pokażę", wyreżyserowanego przez Denisa Delica. Również występował z samym Zbigniewem Wodeckim i Janem Kantym Pawluśkiewiczem w trakcie czterdziestego trzeciego Krajowego Festiwalu opolskiego Polskiej Piosenki. W swym repertuarze prócz piosenek polskich artystów - Andrzeja Zauchy, Zbyszka Wodeckiego, Grzegorza Ciechowskiego, także posiada przeboje Tony'ego Bennetta, Franka Sinatry, Nat "King" Colea, Ellie Fitzgerald, Cheta Bakera, Paula McCartneya. W roku 2016 uświetnił swym występem koncert z okazji setnej Rocznicy urodzin samego Franka Sinatry (Radiowa Trójka). Śpiewał tam z Januszem Szromem, Kubą Badachem i Wojciechem Myrczkiem. Sławek Uniatowski zaproszony został też do nagrania piosenki, pod tytułem: "Nie ma jak Bacharach", jaka znalazła się na najnowszej płycie z utworami naszkicowanymi przez Wodeckiego, pt.: "Dobrze, że jesteś". Brał udział w Konkursie Premier na pięćdziesiątym piątym Krajowym Festiwalu opolskim Piosenki Polskiej, kiedy to wykonał piosenkę "5 rano" i w koncercie, pod nazwą: "Piosenka ci nie da zapomnieć" - rok 2018, czerwiec. Uniatowski daje koncerty w kraju i poza jego granicami. Zapraszamy serdecznie.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl