Sławek Uniatowski - Metamorphosis - koncert

Sławek Uniatowski - Metamorphosis - koncert
"Metamorphosis" są to kompozycje autorskie pisane do własnych tekstów oraz do tekstów: Tomasza Organka, Janusza Onufrowicza oraz Michała Zabłockiego.
Gdzie?
Restauracja Kuźnia Kulturalna
Kostki-Potockiego S. 24, 02-958 Warszawa
Kiedy?
30 września 2019 od 20:30
Za ile?
120 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na kolejny koncert Uniatowskiego, który odbędzie się w warszawskiej Kuźni Kulturalnej, przy ulicy Kostki-Potockiego S. 24 Wydarzenie będzie miało miejsce już 30-go września 2019 roku, o godzinie 20:30, natomiast bilety wstępu kosztują 120 złotych.

"Metamorphosis" są to kompozycje autorskie pisane do własnych tekstów oraz do tekstów: Tomasza Organka, Janusza Onufrowicza oraz Michała Zabłockiego. Teksty natomiast traktują o przyjaźni, miłości, nadziei, przemijaniu oraz akceptacji samego siebie. Ponadto skłaniają do refleksji. Zaś muzyka ta jest połączeniem solu, jazzu i popu z leciutką dawką brazylijskich rytmów.

Sławek Uniatowski jest wybitnym wokalistą, multiinstrumentalistą i autorem muzyki oraz tekstów piosenek. jedyny wokalista w naszym kraju, który miał możliwość i zaszczyt występować u boku Davida Fostera - największego producenta muzycznego z USA, który współpracował z samą Whitney Huston, Michaelem Buble, czy też z Celine Dion. W tamtym roku Uniatowski został laureatem nagrody od Magazynu Fashion -najlepiej ubrany artysta, kategoria kultura.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl