Sławek Uniatowski / Metamorphosis - koncert

Sławek Uniatowski / Metamorphosis - koncert
Sławek Uniatowski jest wokalistą, kompozytorem, autorem tekstów, multiinstrumentalistą, najbardziej obiecującym barytonem młodego pokolenia.
Gdzie?
Restauracja Kuźnia Kulturalna
Kostki-Potockiego S. 24, 02-958 Warszawa
Kiedy?
10 czerwca 2019 od 20:30
Za ile?
120 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Sławka Uniatowskiego, pod tytułem: "Metamorphosis", który odbędzie się już 10-go czerwca 2019 roku, w warszawskiej Restauracji Kuźnia Kulturalna, znajdującej się przy ulicy Kostki-Potockiego S. 24. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 120 złotych. Koncert ten będzie po brzegi wypełniony piosenkami, które pochodzą z debiutanckiej płyty Sławka Uniatowskiego, o tytule: "Metamorphosis". Album jest zbiorem trzynastu kompozycji autorskich, zaś teksty do nich pisał artysta i zaproszeni przez niego Goście, jak: Tomasz Organek, Michał Zabłocki oraz Janusz Onufrowicz. Krążek swoją oficjalną premierę miał 25-go kwietnia roku 2018.

Sławek Uniatowski jest wokalistą, kompozytorem, autorem tekstów, multiinstrumentalistą, najbardziej obiecującym barytonem młodego pokolenia. Przyszedł na świat 11-go maja roku 1984, w mieście Toruń. Mając zaledwie pięć lat rozpoczął swoją przygodę z klawiszowymi instrumentami. Później jako nastolatek rozpoczął komponowanie oraz pisanie tekstów piosenek, był współtwórcą toruńskiej formacji Kije, w której komponował i grał na syntezatorach. W roku 2005, na Wiosnę brał udział w sezonie czwartym popularnego talent show, pod tytułem: "Idol" (Polsat). Dotarł wówczas do finału i ostatecznie zajął miejsce drugie. Z końcem roku 2008 założył grupę, pod nazwą: Uniatowski Project. Piosenki z debiutanckiej płyty "Metamorphosis" pierwszy raz przedpremierowo zostały zaprezentowane 25-go września roku 2016 w szczecińskiej Filharmonii, w symfonicznej formie, z aranżacją samego Daniela Nosewicza.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl