Sławek Uniatowski / Metamorphosis - koncert

Sławek Uniatowski / Metamorphosis - koncert
Sławek Uniatowski jest wokalistą, kompozytorem, autorem tekstów, multiinstrumentalistą, najbardziej obiecującym barytonem młodego pokolenia
Gdzie?
Restauracja Kuźnia Kulturalna
Kostki-Potockiego S. 24, 02-958 Warszawa
Kiedy?
27 grudnia 2018 od 20:30
Za ile?
120 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Sławka Uniatowskiego, pod tytułem: "Metamorphosis", który odbędzie się już 27-go grudnia 2018 roku, w warszawskiej Restauracji Kuźnia Kulturalna, znajdującej się przy ulicy Kostki-Potockiego S. 24. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 120 złotych. Koncert będzie wypełniony piosenkami pochodzącymi z debiutanckiej płyty Sławka Uniatowskiego, pod tym samym tytułem. Album jest zbiorem trzynastu kompozycji autorskich, do których teksty pisał sam artysta, a także zaproszeni Goście: Tomasz Organek, Michał Zabłocki, jak również Janusz Onufrowicz. Album swoją premierę oficjalną miał 25-go kwietnia 2018 roku.

Sławek Uniatowski jest wokalistą, kompozytorem, autorem tekstów, multiinstrumentalistą, najbardziej obiecującym barytonem młodego pokolenia. Muzyk przyszedł na świat 11-go maja roku 1984 w mieście Toruń i już w wieku pięciu lat rozpoczął swoją przygodę z klawiszowymi instrumentami. Będąc nastolatkiem rozpoczął komponowanie oraz pisanie tekstów utworów, a także był współtwórcą toruńskiej formacji Kije, w której to komponował i grał na syntezatorach. W roku 2005, na Wiosnę brał udział w 4-tym sezonie popularnego talent show, pod tytułem: "Idol" (Polsat). Doszedł wówczas do finału i ostatecznie zajął miejsce drugie. W końcówce 2008 roku założył formację Uniatowski Project. Piosenki z debiutanckiej płyty "Metamorphosis" pierwszy raz przedpremierowo zostały zaprezentowane 25-go września, roku 2016 w szczecińskiej Filharmonii, w formie symfonicznej i z aranżem Daniela Nosewicza.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl