Sławek Uniatowski - koncert
Z końcem roku 2008 powstała formacja, pod nazwą: Uniatowski Project, dla którego muzykę tworzy właśnie Sławek Uniatowski, natomiast pisaniem tekstów zajmuje się Tomasz Organek
Gdzie?
Dom Kultury
Kosynierów 19, 76-270 Ustka
Kiedy?
5 października 2018 od 18:00

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Sławka Uniatowskiego - autora tekstów, multiinstrumentalistę, który przyszedł na świat 11-go maja roku 1984, w mieście Toruń. Kiedy miał pięć lat rozpoczął samodzielną naukę grania na instrumentach klawiszowych. Kiedy artysta miał trzynaście lat rozpoczął grę w zespołach toruńskich. Również w tamtym czasie wzrosło jego zainteresowanie jazzem, co dało także początek jego karierze wokalnej. Wówczas zaczął też komponować oraz pisać teksty utworów. W roku 2003 został on laureatem kujawsko-pomorskiej Famy.

Z końcem roku 2008 powstała formacja, pod nazwą: Uniatowski Project, dla którego muzykę tworzy właśnie Sławek Uniatowski, natomiast pisaniem tekstów zajmuje się Tomasz Organek, który jest jednocześnie członkiem w grupie Sofa, w której jest wokalistą i gitarzystą. Zdobywca głównej nagrody imienia Krzysztofa Komedy Trzcińskiego - Festiwal Piosenki oraz Ballady Filmowej, miasta Toruń, rok 2010. W roku 2011, w listopadzie odbyła się premiera albumu dwupłytowego, pod tytułem: "Poland Why Not", gdzie znalazły się piosenki wykonywane przez Uniatowskiego.

Projekt "Metamorphosis” z roku 2016 jest innowacyjnym muzycznym projektem, ponieważ krążek Sławka Uniatowskiego ma formę koncertu rejestrowanego, przed uznaniem fizycznym go na rynku. Nie znamy jeszcze dokładnej daty wydania płyty, pt.: „Metamorphosis”.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 5-go października 2018 roku, do usteckiego Domu Kultury, znajdującego się przy ulicy Kosynierów 19. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl