Slajdowsko "Digital Nomad: Czy ciągłe podróże mogą być sposobem na życie?"

Slajdowsko "Digital Nomad: Czy ciągłe podróże mogą być sposobem na życie?"
"Nomadzi cyfrowi" - kto to właściwie jest? To pojęcie robi się coraz modniejsze, często możecie Państwo usłyszeć o tym w mediach różnej maści.
Gdzie?
Arteteka Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej
Rajska 12, 31-124 Kraków
Kiedy?
27 maja 2019 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie

Wojewódzka Biblioteka Publiczna miasta Kraków i Fundacja Klubu Podróżników Aleja Podróżników Śródziemie bardzo serdecznie Państwa zapraszają na Slajdowisko.

"Nomadzi cyfrowi" - kto to właściwie jest? To pojęcie robi się coraz modniejsze, często możecie Państwo usłyszeć o tym w mediach różnej maści. Wg przewidywań licznych analityków, bycie nomadem cyfrowym już za chwilkę będzie bardzo popularnym i modnym sposobem na spędzenie życia. Jak zatem wygląda życie codzienne osoby, która podróżuje oraz pracuje online? Czy jest ciężko rozpocząć przemierzanie świata i zarabianie pieniędzy przez Internet? I w końcu czy wspaniałe zdjęcia ze społecznościowych mediów pokazują faktycznie jak pracują nomadzi i jak spędzają swój wolny czas? Na takie, a także wiele innych nurtujących Was pytań uzyskacie Państwo wyczerpujące odpowiedzi od Gościa specjalnego - Krzysztofa Misztala, nomada cyfrowego, który jest nim już trzy lata. W trakcie prezentacji, która poświęcona będzie podróżom, jak również stylowi życia nomadów cyfrowych odpowie na Wasze pytania oraz obali mity, czy przedstawi obraz życia codziennego. Porozmawiamy również o tym: kto mógłby zostać takim nomadem? Jak zabrać się za taki projekt? Jak dużo kosztuje właśnie taki model życia? Jaka jest zwyczajna codzienność? Czy jest ciężko zapoznać ludzi oraz nawiązywać z nimi nowe przyjaźnie? Również posłuchacie Państwo o życiu na bajecznych Wyspach Kanaryjskich, czyli rajskich wyspach kontynentu europejskiego. Jak tutaj wygląda codzienność? I czy faktycznie miejsce jest takie rajskie? Czy to najlepszy pomysł na ucieczkę przed zimową porą?

Zapraszamy Was serdecznie na spotkanie,które odbędzie się już 27-go maja 2019 roku, w krakowskiej Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej, znajdującej się przy ulicy Rajskiej 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl