Slajdowsko "Antypodróżnicy w Peru i Boliwii"

Slajdowsko "Antypodróżnicy w Peru i Boliwii"
Podróżnicy opowiedzą Wam o zaskakujących spotkaniach wysokościowych, gdzie brakuje już tchu, o dziwnym smaku bydła rogatego, oraz iż warto mieć świetną formę przed planowaniem wyjazdu w wysokie góry
Gdzie?
Arteteka Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej
Rajska 12, 31-124 Kraków
Kiedy?
27 stycznia 2020 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie

Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Kraków) i Fundacja Klubu Podróżników Aleja Podróżników Śródziemie zapraszają na slajdowisko. Myśl, że wszędzie dobrze, jednak w domu najlepiej pojawia się niemalże zawsze, gdy pojawiają się pierwsze trudy oraz niewygody podróży. Choroba lokomocyjna, zatrucia pokarmowe, czy niekończący się górski nieżyt nosa. Pomimo to, okazuje się ciągle, że nie wiedzieć kiedy zaplanowana jest kolejna podróż.

Goście, których zaprosiliśmy Natalia oraz Paweł zaprezentują Państwu jakie odczucia, a także doświadczenia przeżywają Antypodróżnicy przebywając w podróżach. Zabiorą Państwa do kolorowego świata Wulkanów, Gór, Lodowców, Kanionów oraz niesamowicie smacznego jedzenia. Podróżnicy opowiedzą Wam o zaskakujących spotkaniach wysokościowych, gdzie brakuje już tchu, o dziwnym smaku bydła rogatego, jak również o tym, iż warto mieć świetną formę przed planowaniem wyjazdu w wysokie góry, a w szczególności silne ciało i szybkie nogi. Usłyszycie też o tym co, przyda się przy wędrówkach nocą po uśpionych wioskach, jakiego rozstawu oczu, które wystają zza trawy nie trzeba się bać i o naukowej wyprawie do Kanionu Colca. Bowiem od tego miejsca miłość ku Ameryce Południowej nabiera rozpędu oraz o mieszkaniu gdzieś w białym, pięknym mieście, które przypomina ukochany Kraków.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie do odkrycia Boliwii i Peru już 27-go stycznia 2020 roku, w krakowskiej Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej, znajdującej się przy ulicy Rajskiej 12. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl