Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Skrzydło i nóżka - opowieść muzyczno-literacka

Skrzydło i nóżka - opowieść muzyczno-literacka
 
Zatem opowieść o skrzydle i nóżce jest literacko-muzyczna i traktuje ona o solowym najwspanialszym instrumencie, czyli rzecz jasna o fortepianie.
gdzie?Opera Leśna - Pracownie
Moniuszki St. 12, 81-825 Sopot
kiedy?26 września 2017 od 10:00
za ile?15 zł
organizatorBałtycka Agencja Artystyczna BART w Sopocie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 26 września 2017 roku, do sopockiej Opery Leśnej - do Pracowni. Organizatorem przedsięwzięcia jest Bałtycka Agencja Artystyczna Bart, znajdująca się w mieście Sopot. Przedstawimy Wam wówczas opowieść literacko-muzyczną skrzydło oraz nóżka. Las pełny dźwięków rok 2017.

Zatem opowieść o skrzydle i nóżce jest literacko-muzyczna i traktuje ona o solowym najwspanialszym instrumencie, czyli rzecz jasna o fortepianie. Anna Czerwińska-Rydel jest autorką licznych książek muzycznych przeznaczonych dla dzieci. Opowie artystka Państwu jak wygląda budowa fortepianu, jak wygląda jego historia, jakie istnieją sposoby gry na fortepianie. Będzie również opowiadać o słynnych kompozytorach fortepianowej muzyki. Paweł Rydel zaprezentuje najmłodszej widowni fortepian od muzycznej strony i zagra na nim piosenki od tych najdawniejszych aż po współczesne.

Prowadzący oraz autorzy: Anna Czerwińska - Rydel oraz Paweł Rydel
Wstęp na to wydarzenie kosztuje 15 złotych, jednak konieczna jest wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu: 58 555 84 53.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl