Skepta: Ignorance Is Bliss
Artysta przez wiele lat budował swą zróżnicowaną publiczność oraz zdobywał szerokie grono wiernych odbiorców, przez swe energetyczne występy live i definiujące scenę aktualną przeboje.
Gdzie?
Progresja Music Zone - Duża Scena (Main Stage)
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
Kiedy?
23 października 2019 od 21:00
Za ile?
120 zł

Raper Brytyjski oraz jeden z czołowych reprezentantów grime’u, a także autor kultowego kawałka, pod tytułem „Shutdown”. Skepta 23-go oraz 24-go października ma zamiar odwiedzić stolicę i Kraków, żeby zaprezentować materiał ze swojego nowego albumu, noszącego tytuł: „Ignorance Is Bliss”.

MC i producent od czasów swego debiutu w roku 2004, artysta stał się ważniejszym brytyjskim muzykiem na scenie współczesnej. Zdobył nagrodę Mercury, jak również został nominowany do nagrody BRIT Awards, przez wiele lat budował swą zróżnicowaną publiczność oraz zdobywał szerokie grono wiernych odbiorców, przez swe energetyczne występy live i definiujące scenę aktualną przeboje. Niezaprzeczalny wpływ Skept wywiera na popkulturę naszych czasów, co wyczuwalne jest nie jedynie dzięki muzyce artysty, ale także progresywnemu podejściu ku modzie.

W roku 2019, w maju Skepta wydał piątą studyjną płytę, noszącą tytuł: „Ignorance Is Bliss”, która została wspaniale przyjęta, tak przez słuchaczy, jak i przez krytyków. Artysta do Polski przyjedzie w granicach trasy koncertowej, która promuje ten właśnie materiał.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 23-go października 2019 roku, do warszawskiej Progresji Music Zone, przy ulicy Fort Wola 22. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 120 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl